Stephen LangI

7,7
14 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Lang

Biorąc pod uwagę sequele Avatara w przyszłości, szkoda, ze go uśmiercili w "jedynce"
bo cholernie chciałbym go jeszcze raz zobaczyć w akcji!

Battle

Popieram. Ponoć Grace i Trudy mają zostać ożywione, więc może i Miles wróci?

Ale wiesz co? Jeżeli tak się stanie to chyba znienawidzę ten film... Bo jaką wartość będą miały sceny ich śmierci?

W skrócie: żałuję że nie żyję, ale mam nadzieje że martwy pozostanie ;).

andrzej_goscicki

Faktycznie to mogłoby być totalnie zjechane, umierasz w jednej części i wracasz w drugiej; to nie terminator ;)
Jednak z całego Avatara to najbardziej się boję tego, że druga część może być dużo gorsza od pierwszej. Bo to teraz "jedynka" jest wzorem, odnośnikiem i w całej swej perfekcji może być tak, że w czasie premiery "dwójki" albo będzie się czuło niedosyt, albo będzie to kompletna strata czasu!
W końcu jak już wspomniałem to nie terminator, gdzie "jedynka" była dobra, a dwójka jeszcze lepsza!
Cóż, ja jednak liczę na coś takiego i liczę na Cameroona!
pzdr!

Battle

Jak na razie nie pozostaję nic, jak mieć nadzieję (albo dofinansować dzieło, choć Cameron pieniędzy raczej nie potrzebuję :P).

andrzej_goscicki

"Ponoć Grace i Trudy mają zostać ożywione,"

Skąd takie wieści?Może chodzi raczej o retrospekcje?

kibic

Mam na tą szczerą nadzieję!

Niestety, jeżeli oglądałeś making-off'y i czytałeś zapowiedzi AVATAR'a 2, to wypowiedziane przez aktorów zdania, bardziej nakierowywały na wskrzeszenie. Głównym hasłem jest "Na Pandorze nic nie umiera". Albo "W Science-Fiction wszystko jest możliwe".

Nie podoba mi się koncepcja ich zmartwychwstania. Retrospekcje to byłby dobry pomysł.

kibic

Scena śmierci Trudy została nakręcona w taki sposób, że widać tylko wybuch jej helikoptera, a martwe ciało nie zostało ukazane, więc do końca nie wiadomo czy to owe martwe ciało było faktycznie martwe. xd Natomiast Grace na pewno będzie miała ścisły związek z Drzewem Dusz, a przynajmniej tak przypuszczam.

Battle

Jego rola pułkownika w Avatarze była nie samowita. Tam pokazał prawdziwego wojskowego trepa. A scena jak walczyw Mechu świetna. Oraz ta co walczył bez maski tlenowej na powierchni Pandory.

Battle

szkoda ze robia dwojke

mihas

Muszą, dużo ludzi czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones