Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

jak oglądnęłam jego kilka fotek na których nie jest taki 'wytapetowany' to jest beznadziejny ;;/ Nie mial zadnej operacji, po prostu w filmie wszystkich maluja chlopak dziewczyna doslownie wszystkich i wydaje sie idealny, ale prywatne footki z nim sa obrzydliwe i jak sie usmiecha to te krechy na policzku nie wiemc zy wiecie o co mi chodzia le sa straszne ;/

xnewdayx

Yy tak na marginesie najpierw naucz się dobrze pisać,a potem się wypowiadaj ;D

Wyobraź sobie,że też widziałam jego prywatne fotki i wyglądał na nich jak normalny chłopak.Jak już kiedyś pisałam dla mnie też nie jest mega przystojny,ale ma 'coś' w sobie że się podoba.A te 'krechy' jak to ujęłaś według mnie są urocze xd.Mi się podoba.To jest moje zdanie.

Samaire

Zgadzam się z Samaire.Ja też widziałam jego prywatne fotki i na nich wygląda tak samo dobrze jak i w serialu,w którym na pewno ma puder na twarzy żeby nie było widać niedoskonałości.Owszem na niektórych zdjęciach wygląda brzydko,ale nie wszyscy muszą być tak fotogeniczni.Zobacz sobie jakiś filmik albo wywiad z nim i zobaczysz że wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach.A z resztą nie wszyscy muszą mieć takie same gusta,dletego nie potępiam Cię za to że nie podoba się się Sterling,ale zastanów się zanim założysz drugi taki temat,bo na prawdę jest tu zbędny.

Majka__

A ja zgadzam sie z wami dziewczyny. ;p
Sterling jest uroczy a te jego "krechy" są słodkie. ;*
zwłaszcza jak mówi... ;*

Nemisiaaa

No on ma bardzo "orginalną" urodę(oczywiście w pozytywnym znaczeniu).;) Ma takie coś, że nie musi być mega przystojny, a i tak przyciąga uwagę XD

agulapl11

Dokładnie tak agulapl11 ;D

Jak go pierwszy raz zobaczyłam w tym serialu 'Słoneczna Sonny' to od razu właśnie przyciągnął moją uwagę.Później sprawdzałam wiadomości o nim,zdjęcia i obejrzałam ten film "Starstruck" w kaórym grał ;) Bardzo go lubię,zresztą widać po nim i po wywiadach,że ma na prawdę świetny charakter.

Majka__

on jest słodki i nie wiem dlaczego się go czepiasz ;/ zgadzam się z wami dziewczyny że słodkie te `krechy` są ;) film RzG najlepszy <3

xnewdayx

no i co to ma do rzeczy?
to nie jest strona ellite model, a baza filmowa,
a aktorem jest rewelacyjnym.
no... fajnie leczycie kompleksy... działa?

the_alex

nikt tu kompleksów nie leczy.. bez przesady..
no i fakt , aktorem świetnym jest ; )

monyczkamala

o założycielkę tematu mi szło i jej podobne :)
sorry, jeśli pomyślałaś, ze o kogoś innego...
pozdrawiam

the_alex

heh , no to źle zrozumiałam ; )

Pozdrawiam ; *

monyczkamala

On jest brzydki ? haha.Sterling jest mega przystojny.Ma właśnie to 'coś'.Dała bym wszystko żeby go kiedyś poznać,bo ma na prawdę świetny charakter.
Te 'kreski' dodają mu uroku.Uwielbiam go <33

xnewdayx

Przesadzasz dziewczyno.
Całkiem ładny chłopak.
Poza tym czy wszyscy muszą być tacy piękni ?

LoveLucas9613

No dokładnie.Jak już pisałam nie wszyscy muszą być fotogeniczni.Według mnie jest przystojny,słodki i ma zaje* charakter ;) (przepraszam za wyrażenie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones