Steve AustinIV

Steven James Williams

6,9
1 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Austin
McLlovin

Oglądałem Recoil. Początek nawet w miarę, ale im dalej, tym gorzej. Przewidywalny, przeciętny, nudny. Słabe walki, kiepskie strzelaniny, drewniana gra aktorska. Ogólnie, to nawet fanom gatunku odradzam.

McLlovin

The Condemned jest spoko

Snajpero1984

Potępiony, film jest genialny.

AlbertoDelRio

No właśnie-Potępiony,Odrzut,Skaza(sam jeszcze nie oglądałem)Tajemnicza przesyłka-dobre filmy.

McLlovin

Napiszę tak: aktorsko (przeciętniak) Dwayne Johnson jest przy nim jak Al Pacino przy Mietku spod budki z piwem, ale fani kina "akcji" klasy B, a raczej C mogą spokojnie kilka tytułów z tym panem obejrzeć. Generalnie Austin przypomina mi trochę Seagala - prawie wszystkie filmy na jedno kopyto - samotny twardziel, który rozwala wszystko i wszystkich.

Egon_Olsen

Potępiony
Skaza
Zabójcze polowanie
Odrzut

Egon_Olsen

Od Seagala to się odczep mój drogi

giovanni50

a to co powiedział o Seagalu to nieprawda mój drogi?

mejbirdus

Jestem fanem Seagala

giovanni50

rozumiem, ale to nie zmienia faktu że filmy z Seagalem są bardzo nudne i podobne do siebie, a Seagal w każdym z nich wygląda tak samo i rozpierdala wszystkich tak samo. Jedyny film z nim jaki mi sie spodobał to Nico. Pozatym może Maczeta był dobry ale to już film dla ludzi ze specyficznym poczuciem humoru, a obejrzałem go wgl ze względu na Trejo i DeNiro

mejbirdus

Wszystkie akcyjniaki są na jedno kopyto

giovanni50

nie wszystkie :D

Egon_Olsen

ale wg mnie Seagal aktorsko prezentuje sie niebo lepiej niż Austin (nie lubie ich obu)

mejbirdus

Ja lubie Seagala Austina Tonyego Jaa Jeta Li Dwayna Johnsona

użytkownik usunięty
McLlovin

Niezniszczalni i Potępiony. Innych nie warto.

Potępiony fakt dobry film o dziwo dobra rola, ale we wspaniałych Niezniszczalnych już widać że to drewno a nie aktor.

użytkownik usunięty
McLlovin

Zobacz Tajemnicza przesylke. Wymiotowalem na nim.

nie dzięki już sobie wyrobiłem zdanie na jego temat, jak widzę go, Lundgrena lub Seagala w roli głównej to film omijam szerokim łukiem, szczególnie jeśli chodzi o Lundgrena, który jest największym beztalenciem w historii kina

użytkownik usunięty
McLlovin

No ale od Austina na bank nie.

jak dla mnie jest gorszy od Austina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones