Sue Lyon

Suellyn Lyon

8,1
640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sue Lyon

Ciekawe co takiego miał jej piaty mąż, że w przeciwieństwie do 4 swoich poprzednikow wytrwal wiecej niż rok, choc jak widać i on poszedl teraz w odstawkę. Pasowała do roli lolitki i nimfomanki, może właśnie dlatego nie zrobila kariery, bo wraz z wiekiem nie bylo na nia zapotrzebowania, a i wielkim talentem nie grzeszyła.

użytkownik usunięty
Doe

Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Podobała mi się jej rola w "Lolicie". Co do jej życia prywatnego, nie wiem, dlaczego jej piąte małżeństwo przetrwało "aż" 17 lat, natomiast pisałam jej notkę biograficzną na swoją stronę i wiem, że cierpi na maniakalną depresję. Wiem co nieco o tej chorobie z autopsji, że tak się wyrażę, i wiem też, że przebywanie z chorymi wymaga nie lada cierpliwości. Stosunkowo niedawno zaczęto używać litu, który skutkuje przy tej dolegliwości, i ponoć jest już z nią lepiej. A jej kariera skończyła się na jej własne życzenie. Sama mówiła, że żałowała, że zaczęła karierę w show biznesie.

hmmm widac nie kazdy daje sobie rade z konsekwencjami tzw slawy....szkoda,bo wydaje mi sie bardzo subtelna kobieta...swoja droga osoby z takimi zaburzeniami emocjonalnymi sa zazwyczaj artystycznie uzdolnieni i wyrozniaja sie nie mala inteligencja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones