Taissa Farmiga

7,4
10 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taissa Farmiga

Widzę, że fani AHS wzięli sprawy w swoje ręce i jakoś upchnęli to beztalencie w top 100. Brawo.

conti01

za parę lat zobaczysz te 'beztalencie' :)

Raiton

Może i się rozkręci, ale póki co dla mnie Taissa jest słabą aktorką.

conti01

Bo jest - wręcz beznadziejną. Rzygać się chce, jak rujnuje kolejne odcinki AHS swoim drewnianym występem

Raiton

drogi kolego, oceniamy to co jest teraz, natomiast nie wróżymy z fusów ocenami

smokexthat

I oceniłem, z czym macie problem? O gustach się nie dyskutuje.

Raiton

Przewidujesz przyszłość, Nostradamusie? No to może ja ocenię Jadena Smitha na 10, co prawda gra jak drewno i wygląda jak kij od szczotki, ALE za 20 lat na pewno będzie zajebisty więc dam mu teraz 10!

conti01

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, no chyba, że po prostu nie czytasz do końca : )

Raiton

"za parę lat zobaczysz te 'beztalencie' :)", "I oceniłem, z czym macie problem? O gustach się nie dyskutuje."

Proszę, przeczytałem do końca wszystko co napisałeś, a teraz pokaż mi czego nie zrozumiałem i o co ci naprawdę chodziło. Bo ja to zrozumiałem tak: uważasz, że za kilka lat będzie naprawdę dobra, ale i tak dałeś jej już teraz 10 (TWÓJ PROFIL CIĘ ZDRADZIŁ!!!!!! HAHAHA) pomimo tego, że... no powiedzmy szczerze, są lepsze aktorki. Ja rozumiem, że jej gra aktorka może ci bardziej odpowiadać niż np. mi, ale dawanie 10 od razu jest lekką przesadą (do Karoliny945 - tak, to był ból dupy).

conti01

Ja oceniłem ją na 3 - bo nie jestem fanatykiem żenujących "aktoreczek" i oceniam zgodnie z umiejętnościami.

conti01

nie ma to jak ból dupy o miejsce aktorki/aktora w durnym rankingu na filmwebie. serio nie masz większych problemów? te rankingi i tak nic nie wnoszą. poza tym to bardziej ranking popularności niż talentu, więc daj sobie spokój ;)

Karolina945

Nie ma to jak ból dupy o czyjś inny "ból dupy", nie masz większych problemów? Typowe zachowanie dla polaka, który zawsze musi się do czegoś/kogoś dopieprzyć.

conti01

widać, że nie rozumiesz pojęcia 'ból dupy', bo błędnie go u mnie stwierdzasz :)

Karolina945

No tak, mogłem się spodziewać takiej odpowiedzi, to sławne "widać, że nie rozumiesz", ale jeśli mamy się tak bawić.... TO chyba ty nie rozumiesz, napisałem "Widzę, że fani AHS wzięli sprawy w swoje ręce i jakoś upchnęli to beztalencie w top 100. Brawo.". Wyczuwasz w tym zdaniu nienawiść/gniew/zawiść/jad itd? Jakoś inni użytkownicy nie robili tutaj żadnych problemów, ale przecież zawsze musi się pojawić gimbu... yyyy jakiś inteligent który musi się pochwalić tekstami z kwejka.

PS. Tak, właśnie teraz miałem (co prawda krótki, ale bardzo przyjemny) ból dupy. Polecisz mi jakąś maść?

conti01

do gimbusa mi daleko, ale okej.
masz ból dupy o to, że jakaś aktorka jest na jakimś durnym miejscu w durnym rankingu, tak jakby to była twoja życiowa katastrofa. a te rankingi to moim skromnym zdaniem jeden wielki idiotyzm, bo gdzie nie spojrzysz tam ktoś ma ból dupy o to, że ten i ten jest 'za wysoko', tak jakby to determinowało o talencie danego osobnika (a tak nie jest). po prostu śmieszą mnie takie wpisy na forum, bo świat się na tym rankingu nie kończy. i nikt tu nie mówił o, cytuję: "nienawiści/gniewie/zawiści/jadzie itd". dziękuję, pozdrawiam.

Karolina945

Ehhh... znowu masz ból dupy, nikt nie robił problemu tylko ty musiałaś się pochwalić tekścikami z kwejka. No i sama wypominasz, że ten "ranking" jest żałosny i nie warto sobie zawracać nim dupy, ale i tak komentujesz temat, który właśnie dotyczy tego "rankingu". Do tego komentujesz w taki sposób jakby mój wpis o Taissie był dla ciebie właśnie taką życiową katastrofą. Nikt nie robi problemu, tylko ty. Napisałem gdzieś, że jej miejsce w "rankingu" nie daje mi spokoju ducha? Nie, no to może przestań spinać tak bardzo tą swoją słodką dupcię i idź dalej przeglądać kwejka.

conti01

brawo, przejrzałeś mnie. i widać znasz mnie lepiej niż ja sama - gratulacje. nikomu to jeszcze przed tobą nie wyszło.

Karolina945

Doskonale... może lepiej skończmy tą "dyskusję" bo jeszcze ktoś znowu dostanie bólu dupy.

conti01

jedyna osoba, ktora w tej dyskusji miala bol dupy to ty... wiem ze stare wypowiedzi, ale az nie moglam się powstrzymac..

aleera89

No no widzę, że karolinka przyprowadziła koleżanki z gimnazjum. Nie krępuj się, powiedz co ci leży na sercu!

conti01

Rozumiem, że robisz zakładasz taki temat na forum, żeby odpowiadali ci tylko tacy którzy sie z tobą zgadzają? Poza tym ten "ranking" nie pokazuje kto jest dobry, tylko jak większość ludzi myśli że jest. Także nie ma tam żadnego błędu i to ty masz ból dupy dla ścisłości, a ona tylko zauważyła twój debilizm i chciała ci to uświadomić.

Smaczewski

Tak, zakładam taki temat tylko dla tych co się ze mną zgadzają (i dla moich alterkont). Ahhh no i typowe zachowanie dla gówniarzy z gimnazjum: "masz inne zdanie - jesteś debilem". Lepiej odrób lekcję na jutro, a nie na internecie siedzisz.

conti01

Pewnie oceniaj ludzi po tym w jakim wieku są. Nie chodze do żadnej gimbazy to po pierwsze, a po drugie chodzi o to, że ty nie masz innego zdania tylko masz "złe zdanie" cymbale. To tak jakby ktoś krytykował naziste i ty powiedziałbyś do niego: "pewnie obrażaj go, bo ma inne zdanie na temat rasy człowieka".

Smaczewski

no cóż, ja gimbazę dawno zaliczyłam i dalej się zaliczam do niej, bo na jakims filmwebie nie zgadzam się z JAKIMŚ conti01.... pro.

aleera89

Aha... skończmy może tą "dyskusję" na tym.

Smaczewski

No dobra, może nie chodzisz do gimnazjum, ale myślisz jak przeciętny gimnazjalista. Czyli dalej bawimy się w wyzwiska co? No dobra, spoko. To ty masz "złe zdanie" pajacu.

conti01

ale moment, zacytuj GDZIE ja się bawiłam z tobą w wyzwiska? Kuźwa gościu.. gimbaza przy to student przy podstawówce....

aleera89

Kolejny raz się popisałaś... o te wyzwiska to piłem do "smaczewski", a nie do ciebie.

conti01

Skoro moje jest złe to może podasz na to sensowny uzasadniony argument? Bo ja tak zrobiłem w moim przypadku i dostałem tylko "To ty masz "złe zdanie" pajacu.". A jak nie masz to może rzeczywiście lepiej dla ciebie, żeby skończyć tą dyskusje.

Smaczewski

W sumie to lepiej się w ogóle nie wdawać z tym "czymś" w dyskusję żadną, bo to strata czasu, nerw i tyle ;)

aleera89

Masz swoją osobowość czy tylko ciągle przyklaskujesz swojemu koledze z gimnazjum?

Smaczewski

Dobra, dobra pokaż mi ten swój "argument" bo póki co to tylko słyszę od ciebie "debilu blabla ten ranking jest o tym blabla nie znasz się blabla ból dupy".

conti01

Ok, ta "pseudodyskusja" z tobą jest poniżej poziomu gówna.
Żegnam.

Smaczewski

Typowe zachowanie dla gimbusa. Poprosiłem cię tylko o to abyś pokazała mi ten swój sławny argument. No, ale możesz mieć rację, lepiej nie trać już czasu na tą dyskusję i idź pouczyć się na przyrę.

conti01

jazda jazda biała gwiazda

conti01

Wyciągnij kij bo już do mózgu dotarł

conti01

Jestem fanem AHS, ale tej aktorki nie oceniam. Widziałem ją tylko tam i uważam, że nie była najlepsza. Ale jej talent to w ogóle sprawa interesująca. Gestykulacja, ruch sceniczny, głos - bardzo fajnie. Ale ten wyraz twarzy, w każdej scenie taki sam... Musi nad tym popracować, nabrać doświadczenia i coś z niej będzie. Wtedy należy takie aktorki oceniać.

conti01

Nie bądź pretensjonalny. Po pierwsze aktorki z reguły dostają wyższe noty, niż aktorzy, co widać szczególnie w serialach. Po drugie w AHS zagrała dojrzale i poprawnie, a po trzecie jej rola była dosyć wyzywająca co pewnie niektórym podniosło nieco temperaturę.

conti01

Napewno się jeszcze rozwinie,ale w ogóle nie rozumiem Margot Robbie na drugim miejscu.
Za co?
Jej role były dobre/poprawne ale nic poza tym,a tu wystarczy być irytującą Harley Quinn i kręcić dupą na ekranie.Dobra to Fimweb :D

conti01

Jakie top 100? Aktorek na fw? Jejku, w życiu o niej nie słyszałem, a to jedna z najwybitniejszych aktorek wszechczasów. Jprdl :D

conti01

Totalne beztalencie z jedną, nijaką miną, klimaty Kristen Stewart...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones