Tanie Kitabayashi

Reiko Ando

8,1
52 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tanie Kitabayashi

Kilka miesięcy później poznałem Sandrę, która nie znała Igora, a on nie chodził z tą typiarą z jej klasy. I same kolejne niefortunne i niesamowite zbiegi okoliczności i przeciwności losu rozpoczęły się od dnia, w którym ją poznałem, a był już święty spokój i myślałem, że chociaż to będę miał zapewnione jednak los ukręcił z piachu bicz. Do tego śmierć bliskiej mi osoby, która powinna żyć przynajmniej tak długo jak Ona.

suzi323727

http://www.filmweb.pl/film/Tunel+do+wolno%C5%9Bci-2004-187976
Ile zbieżności w datach na tej stronie jest tak samo niesamowite jak w moim życiu. 27 kwietnia 2010 roku, nie znałem Sandry i myślałem, że nie będę musiał drugi raz cierpieć po tych zbiegach okolicznościach związanych z Decami. Ona nie znała też Igora i on nie chodził z typiarą z jej klasy. Mi się wydaje, że to było gdzieś zapisane i dlatego od dnia jej poznania było zapisane, że to miało się to wszystko rozpocząć. Nie chciałem iść na to spotkanie w sierpniu 2010 roku, ale zostałem wręcz na siłę wypchany, żeby tam iść. Miało być niewinne spotkanie, a rozpoczęło się piekło. Teraz jest chyba trochę lepiej. Czas goi rany. Długo miałem jednak straszliwą depresję. Nie byłem w stanie przeżyć jeszcze raz tych ciosów.

suzi323727

Już teraz chyba nic podobnego się nie zdarzy, ale i cóż z tego. Lepiej, żeby się tak stało przed faktem, a nie Post Factum. Poza tym co mnie dotknęło osobiście to już teraz miałbym to gdzieś.

suzi323727

Jak takie najgorsze z możliwych ciosów przeżyłem to jaka kolejna niesprzyjająca mi koincydencja byłaby gorsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones