Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Wiecie dla mnie to takim zachowaniem przypominacie Australopiteki. Jak zwierze może być podobne do człowieka? Poprostu zazdrościcie mu urody. I nie piszcie 'Ile masz lat dziecko' bo sami jak takie dzieci się zachowujecie....... Żal mi was:/

Pysia101

Bardzo chciałabym się dowiedzieć jak zachowują się Australopiteki. Wytłumaczysz mi to?

yvonneD

Pysia dowaliła wszystkim hejterom :O

użytkownik usunięty
Pysia101

''Jak zwierze może być podobne do człowieka? '' - Jak najbardziej może.:) moja nauczycielka od matematyki z czasów szkolnych przypominała mi zawsze bull terriera. A moja kolezanka przypomina mi zajaca.... i takie skojarzenia nie koniecznie musza wyplywac z zawisci czy nienawisci. Po prostu tak jest - takie skojarzenia.

Pysia101

Czy w tym momencie wypłakujesz się w plakat tejlorka wiszący na ścianie w twoim pokoju?

użytkownik usunięty
skalp_el

No i niech płacze. Ma prawo. Każdy z nas ma z młodości ( niektórzy i póóóóóżniej ) kogoś, do kogo ma słabość, pomimo iż według wielu "nie jest wart". Ot, takie osobiste prawo dla każdego, zwłaszcza dla młodych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones