The Beatles

9,5
56 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

że The Beatles to zespół, który grał proste, melodyjne piosenki dla rozhisteryzowanych dziewcząt, takie jak: "Love Me Do", "She Loves You" czy "Can't Buy Me Love". Szkoda, bo każdy kto bardziej zagłębił się w ich twórczość wie, że najciekawsze, najambitniejsze rzeczy tworzyli pod koniec swojej działalności.

pacyfista4

Nie wiem czy takie niestety. Dla kogo niestety dla tego niestety. Ja znam twórczość i dokonania The Beatles, jestem z tego powodu dumna i szczęśliwa. Ktoś nie zna-omija go coś naprawdę ciekawego, dla mnie poznawanie Beatelsów i poznawanie ich samych było fantastyczną przygodą, która wciąż trwa.

number_nine

A ja nawet lubię te ich mniej ambitne pioseneczki ;). Idealne są na poprawę humoru. A jeśli ktoś zechce poznać lepiej ich twórczość, to przecież nie ograniczy się tylko do "Please Please Me" czy "With The Beatles", ale zapozna się z całą dyskografią. Zresztą...każdy słucha tego, co lubi...

Lady_From_Burton_World

Podsuń takiemu co myśli, że tworzyli "proste, melodyjne piosenki dla rozhisteryzowanych dziewcząt" pod uszy "Happiness Is A Warm Gun"...

2Fat2Fly

Podsuń im większość płyt z okresu studyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones