The Beatles

9,5
56 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

którą plyt Beatlesów naj bardziej lubicie

Johnny_Knoxwill

Help! zdecydowanie;)

użytkownik usunięty
Johnny_Knoxwill

Abbey Road

Johnny_Knoxwill

Ja uwielbiam wszystkie tak samo XD naprawdę :)

SmileAway

do kazdej mam jakiś sentment ale płyta Revolver mnie powala....
pozdro

lookas82

Help!
To chyba naprawdę najlepsza płyta... :D

Johnny_Knoxwill

"Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" :D

Utuo

Po dłuuuuuugim zatsanowieniu wybieram "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". Tym samym, "Revolver" spada na drugie miejsce :-P (ale to i tak bez znaczenia, skoro wszystkie ich płyty były genialne).
____________

Cheers.
And remember, that all we need is love.

Johnny_Knoxwill

Dla mnie najlepszym albumem jest Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band.

olidudlatdeysok

Mi się najbardziej podoba ,,Let it be" oraz Help

filippo

1. Revolver jest najlepsza jeśli chodzi o kompozycje. Najbardziej ambitna płyta Beatlesów, później Abbey Road, ktora jest moją ulubioną - jest genialna od początku do końca. W dodatku powstawało w okresie spięć w zespole, następnie Magical Mystery Tour, a później Sierżant Pieprz ;).
Najgorsza Let it be - jedyna piosenka nawiązująca poziomem do najlepszych płyt, to Across the universe. Generalnie ta płyta raczej nie powinna powstać ;p.

pozdrawiam.

Johnny_Knoxwill

uwielbiam wszystkie.., ale jeśli miałbym wybrać to..."white album"..

Johnny_Knoxwill

The White Album, oczywiście.
Chociaż wszyskie są genialne.

oskardon

Help

talrash1993

Zdecydowanie Abbey Road jest moim numerem 1;]

Johnny_Knoxwill

Zawsze wahałem się pomiędzy dwoma płytami Revolver i Abbey Road.Jednak Abbey Road wygrywa, ze względu na dwie najpiękniejsze ballady Beatlesow ( Something i Here comes the sun) oraz świetną drugą stroną stworzoną przez McCartneya.

Dr_Robert

Oczywiście Abbey Road :) W moim odczuciu, jest bardzo energetyczna, przebojowa...nie potrafię opisać jak wspaniała jest właśnie "Abbey Road"

Johnny_Knoxwill

Wszystkie są świetne, ale mam dwie ulubione, a mianowicie Abbey Road i A hard day's night. :)

Johnny_Knoxwill

Najbardziej "Abbey Road". Następnie: "Revolver", "Magical Mystery Tour", "White Album". No i oczywiście "Sgt. Pepper's Lonely Heart Club Band" - płyta przełomowa z wielu powodów. Zresztą wszystkie płyty tej kapeli trzymają bardzo wysoki poziom, nieosiągalny dla większości zespołów, które grały lub nadal grają...

dziwolag

Revolver
Abbey Road
Magical Mystery Tour
Sgt Peppers

modzio6666

A Hard Days Night i Abbey Road

paciek

I jeszcze albo zwłaszcza Revolver :)

Johnny_Knoxwill

1. Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band
2. Abbey Road
3. White Album
4. With The Beatles

number_nine

o kurde zaskakuje mnie moja zmienność gustu:)
1. White Album
2. Abbey Road
3. Revolver/Magical Mystery Tour
4. Sgt. Pepper
5. Yellow Submarine
6. Rubber Soul
7. Let it be
8. Help
9. Please Please me
10. A hard day's night
11. Beatles for sale/With the Beatles

Swoją drogą ciekawe dlaczego Yellow Submarine uważa się (tak często słyszę, czytam) za najgorszy album?;/ Fakt, mało tam piosenek lae jest kilak które bardzo lubię (Hey Bulldog, All you need is love i piosenki Harrisona) a na tych co napisałam jako ostatnie... no nie na teraz, ale to mi się ciągle zmienia:)

number_nine

Heh nie tylko Tobie:D Yellow Submarine najgorszą? Hmm może dlatego że jest tam dużo utworów instrumentalnych jak np wszystkie ,,Sea of..."

paciek

Wszystkie sa swietne;) na kazdym etapie ich muzycznego rozwoju pokazali najwieksza muzyczna klase;)

Beatle

1. White Album, zdecydowanie...
2. Abbey Road...
3. Sgt Peppers Lonely Hearts Club Band, za LSD ;>.

Zauważcie jak ich muzyka zmieniła się po płycie "Revolver"...
Zmieniła się na lepsze, dużo lepsze...
A ostatni kawałek na płycie, "Tomorrow Never Knows" zwiastował tą przemianę od pierwszych nutek ;>.

2Fat2Fly

Trudno wybrać ulubioną, ale zdecydowanie najbardziej lubię: Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band, Abbey Road, With The Beatles i The Beatles (znana bardziej jako "The White Album";) ).

Johnny_Knoxwill

Jak to jaką? 'Abbey Road' oczywiście! To nie tylko najwspanialsza płyta Bitelsów, ale jedna z najgenialniejszych płyt w historii rocka. Na innych płytach The Beatles podobała mi się zwykle część utworów, a część nie, a na 'AR' wszystko kawałki są znakomite, logicznie połączone ze sobą w niezwykłą układankę...

użytkownik usunięty
pacyfista4

"Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" zrobił na mnie największe wrażenie. Pierwszy raz usłyszałem go gdy poszukiwałem płyt z kręgu rocka psychodelicznego.

pacyfista4

Układankę? Nie zauważyłem...

Johnny_Knoxwill

Na pierwszym miejscu oczywiście najwspannialszy album z 1967: Pepper's Lonely Hearts Club Band. Później 1969 - Abbey Road no i rzecz jasna Help!

Claire_J

Ja także jestem bardzo zmienny jeżeli chodzi o najlepsze albumy Zukczków xP.
Teraz to wygląda tak, po głęboki namyśle i tak już zostanie ;>.

1.Sgt.Pepper's Lonely Hearts Club Band.
2.White Album.
3.Revolver.

Johnny_Knoxwill

Mój TOP 5
1. Sierżant Pepper
2. Abbey Road
3. Let it be / White album
4. Revolver
5. Rubber soul

Johnny_Knoxwill

Abbey Road. Genialnie się przy niej zasypia...

Johnny_Knoxwill

moim osobistym numerem jeden z płyt Beatlesów jest Abbey Road. Ale tuż zaraz za nią są Revolver i Sierżant Pieprz :D

little_beatle

1. Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band - bo to najlepsza, najważniejsza, najdoskonalsza i najbardziej przełomowa płyta wszechczasów (A day in the life - helloł!)
2. Abbey Road
3. Revolver
4. White Album
5. Magical Mystery Tour
6. Help!
7. Let it Be
8. Rubber Soul
9. A Hard Day's night
10. Yellow Submarine
11. Please Please Me
12. Beatles For Sale
13. With The Beatles

Przy okazji dodam, że The Beatles to ABSOLUT muzyki popularnej, pozdrawiam:)

madcaplaughs

Co to "helloł!" miało znaczyć?

_Garret_Reza_

Chciałem powiedzieć coś w tym stylu: no helloł: przecież ta płyta posiada A Day In The Life, więc musi być najlepsza. Mniej więcej o to mi chodziło :D

madcaplaughs

Piosenka jak piosenka, trochę przeciętna. Dalej nie rozumiem.

_Garret_Reza_

Wg mnie jedna z najlepszych ich piosenek, wg samym ich również najlepsza ; )

_Garret_Reza_

Hmmm, a wsłuchałeś się kiedykolwiek w tekst?

madcaplaughs

Najlepszą płytą Bitelsów jest "Abbey Road". Nie rozumiem zachwytów nad "Sgt. Pepper's...". Przecież to zbiór przeciętnych, średnio udanych piosnek oraz kilku pereł (wymienione już ADITL, "With A Little Help For My Friends" czy "Lucy In The Sky With Diamonds'). To juz ciekawszymi albumami są "Revolver", "Magical Mystery Tour" czy "White Album".

pacyfista4

A Hard Days Night

robaczek132

Ja osobiście każdą ich płytę cenię i nie potrafię wybrać ulubionej:)

mania9878

1. Abbey Road
2. Abbey Road
3. Abbey Road
4. Abbey Road
5. Abbey Road
6. Abbey Road
7. Abbey Road
8. Abbey Road
9. Abbey Road
10. Abbey Road...

Według mnie najwspanialszy rockowy album wszech czasów!

loczeokos

1.Abbey Road
2.Revolver
3.Sierżant Pieprz

Pozdrawiam ;]

Johnny_Knoxwill

"Help" chociaż reszta i tak jest świetna

immortal_pw

Biały Album

Johnny_Knoxwill

Revolver

Johnny_Knoxwill

1. Abbey Road
2. (ex aequo) "Białas" i Revolver

(Choć byłabym skłonna zamienić "Białasa" na Sierżanta Pieprza, gdyby do utworów z owej płyty dołączono część materiału z Magical Mystery Tour, a mianowicie single z '67 r. - "Strawberry Fields Forever" oraz "Penny Lane").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones