Till Lindemann

8,1
37 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Till Lindemann

CZy słyszeliscie, że Till po ukończeniu prac nad nowym albumem chce odejsć z grupy?!?!?! Błagam... niech sie rozmyśli, niech zostanie, albo niech to bedą tylko głupie plotki!! Tilluś... nie rób tego, proszę. Może to już skraja reakcja, ale od paru dni gdy przypomnę sobie o tym to rycze... Dlaczego tak ma być??!?!
Niech ktoś powie, że to nie prawda! Niech ktoś zaprzeczy tym brednią! Till opanuj się!!

Czy ktoś z was wyobraża sobie Rammstein bez jego głosu?! Bez koncertów z jego udziałem?! Może mam słabą wyobraźnię, ale ja nie potrafie...

Ratujcie mnie... Rammstein to mój świat, moja własna bajka, moje marzenia i główna podporą... To oni pokazali mi ten "inny świat", świat ciężkiej muzyki co przekształciło się z czasem również w uwielbienie ambitnego kina itd.
A teraz... a teraz czy wszystko się skończy? Czy unicestwią świat marzeń i nadziei?

Może pomyślicie, że zwariowałam, zę to obłęd i paranoja... obsesja... owszem, to jest właśnie to... jestem chora na ich punkcie i nic tego nie zmieni...

Proszę, zostańcie razem... Till... nie odchodź <płacze>

Revenga

spoko spoko, Till nie odchodzi, tylko jakiś plotkarski serwis rozpuścił tego niusa. oficjalna strona szybko to zdementwała

sarpedon

Uuuuufff, całe szczęście, bo też nie mogę sobie wyobrazić R+ bez Tilla

Revenga

Podobne emocje mną wstrząsały gdy usłyszałam o tej (na szczęście) plotce. R+ z nowym wokalem to nie byłby ten sam R+ i pomimo że Till nie śpiewa już jak dawniej przy pierwszych płytach - agresywnie, mocno i potężnie to mimo wszystko nadal jest częścią tej kapeli i tworzy nierozerwalną całość. Teraz jeszcze niecierpliwiej czekam na nowy album, podsycili mój apetyt bardzo!

Revenga

Wiem, wiem juz że to plotka.... Huraaa! xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones