Timothy Olyphant

Timothy David Olyphant

7,5
12 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Olyphant

Taki dobry aktor, a cisza w kinie. Nie widać go od paru lat. Osobiście czekam na hitmana 2 i mam nadzieje, że z nim w roli głównej albo przynajmniej ze stathamem. xd Jeśli oczywiście taki film powstanie w ciągu najbliższych 5 lat.

użytkownik usunięty
ptakusz

Dobry aktor? Oj...

ptakusz

ja także czekam na dwójkę hitmana :) jedynka może nie była jakimś arcydziełem ale nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń,dobry film jak komuś się nudzi :>

Dochuu

też go lubie i też czekam - właściwie na cokolwiek z jego udziałem a tu pucha...

Kelpie

Niestety...

ptakusz

w "justified" sobie gra. wlasnie zaczął się 4 sezon. widocznie nie ma za bardzo czasu na filmy, a szkoda, bo od hitmana lubie gościa. w justified jest świetny

ptakusz

Mam złe wieści. W Hitman2 zagra Paul Walker. Taki blondasek z "szybkich i wściekłych", pasujący do roli Hitmana jak kombajn do wyścigów formuły1:P.

agrafek

skad takie informacje?

agrafek

hahahhaha faktyycznie, jest news1!!!

agrafek

http://www.filmweb.pl/news/Paul+Walker+zgoli+w%C5%82osy+i+zostanie+Hitmanem-9287 5

Nie jest źle, też dobry aktor, tylko aby zrobili hitmana z kategorią R.

agrafek

Moim zdaniem Statham byłby lepszy.

agrafek

Gorszy w tej roli od tego wymoczka z filmu z 2007 roku Walker na pewno nie będzie :P

Hayes

No raczej Walker nie zagra w Hitmanie 2.

agrafek

Tak jakby Olyphant pasował do tej roli. W Justified jest świetny, ale Hitman był filmem najwyżej średnim.

ptakusz

dobre to jest z niego drewno - genialnie odgrywa taką rolę. a Hitmana tak spartolił, że aż przykro się ogląda mimo ogromnego sentymentu do gry.

ptakusz

no właśnie, powinni go częściej zatrudniać!

ptakusz

Niezły aktor to fakt a w kinie go nie widać bo prawie cały czas poświęca swojemu Justified. Serial ostatnio zalicza spadek formy ale w dalszym ciągu trzyma poziom. Swoją drogą fajnie się Olyphant urządził - produkuje dobry serial w którym jest gł. aktorem dopasowany do tego jak potrafi grać. POdziwiam tą strategię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones