Tina Fey

Elizabeth Stamatina Fey

7,4
5 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tina Fey

Albo mi się wydaje albo w filmografii napisane jest, że Tina Fey, która gra główną rolę w serialu 30 Rock, występuję tam gościnnie. Pewnie produkuje go i pisze scenariusz też gościnnie:)

masc

kolejny błąd jest w ciekawostkach "W roku 1975 była pierwszą kobietą, która była autorką tekstów w cotygodniowym programie rozrywkowym amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC, "Saturday Night Live"." tymczasem w 75 to miała 5 lat!

jej życiorys przedstawia się tak "Fey became a writer on SNL in 1997. She was promoted to the position of head writer in 1999. She was added to the cast of SNL in 2000.[3] After leaving SNL in 2006, Fey created her own television series called 30 Rock."

gwoli ścisłości
1997 zaczyna prace w SNL nako scenarzystka
1999 zostaje gł scenarzystką
2000 dołącza do grona aktorów [zaczyna grać]
2006 opuszcza SNL i produkuje własy program 30 rock!

masc

Plus ma zarazem 164 i 170cm wzrostu!!!
Może ktoś by to w końcu poprawił?

użytkownik usunięty
masc

Z tego, co ja się orientuje, to ROCK 30 jest skrótem od "Rockefeller Plaza 30". Ona gra tam główną rolę i jest jednym z twórców tego serialu.
Zresztą moim zdaniem razem z "Brzydulą Betty" jest to najlepszy serial komediowy jaki ostatnio widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones