Tobias Menzies

7,7
9 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobias Menzies

No jakoś nie mogę się do gościa przekonać, ma w sobie coś strasznie odpychającego, chociaż jako książe Filip poradził sobie dobrze, trudno przejąć rolę po kimś, ale wniósł dużo dojrzałości do roli i to się chwali.

carrisimi

po prosu znakomity aktor - polecam serial Rzym

trautmann88

W punkt! A i w ,,Outlander" w podwójnej roli wymiata.

carrisimi

Tak? Dla mnie jest sexy.

carrisimi

Straszny maruda z Ciebie. Idę rzygać.

carrisimi

Nie ma nic w sobie odpychającego!! Sugerujesz się rolą w Outlander. Wspaniały aktor

markiza55

nie sugeruje sie Outlanderem, i nie neguje tego że jest dobrym aktorem, jedynie uważam, że ma w sobie coś odpychającego, nie każdy aktor musi do siebie przyciągać wszystkich..

carrisimi

Masz rację, to kwestia gustu. Mnie natomuast w Outlander odpycha Caitriiona Balfe

carrisimi

Tobias Menzies zjada swojego poprzednika w roli Filipa na śniadanie. To jest genialny, charyzmatyczny i intrygujący aktor. Ma charakterystyczną twarz, niby nie piękną ale trudno od niej oderwać wzrok i piękny głos.
Za rolę Filipa dostał nagrodę Emmy. Powinien ją też dostać za Outlandera, bo był najlepszym aktorem w tym serialu.

Karina_15

No przecież napisałam że w roli księcia Filipa był niesamowity i ukłon w jego stronę. Przejąć po kimś rolę jest trudno bo ludzie się przywiązują ale Tobias zrobił to po mistrzowsku. Mam jednak zupełnie inne zdanie o nim niż ty.

carrisimi

W jakim sensie masz inne zdanie? Bo obie uważamy, że jest profesjonalnie bez zarzutu i najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones