Tola Szlagowska

Tola Klara Szlagowska

4,2
121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tola Szlagowska

ja nie wiem jak można wykazać się taką ignorancją? moja teza na jej temat jest taka : skoro chce być artystką powinna mieć minimalne informacje na temat konkurencji. pewnie gdyby usłyszała choć troszkę porządnej muzyki /a nie wychowywała się na popowych melodyjkach opowiadających o niesamowicie ważnych sprawach/ to nie pchała by się do muzyki, bo z czym do ludzi? wstydziłabym się na jej miejscu patrząc na swoje piosenki i dobrą muzykę. no, ale jak mówiłam, ona chyba dobrej muzyki nie zna.

o czym są te jej teskty? czy ta trumna w nowym teledysku miała za zadanie kogoś przerazić?

tolu, żal mi ciebie.

zresztą tak samo ambitne teksty i melodie ma wg mnie gosia andrzejewicz, doda, kasia cerekwicka, w gruncie rzeczy : aktualna polska scena muzyczna.

PS drodzy zwolennicy Toli /i wyżej wymienionych/ - jeśli będziecie chcieli się ze mną kłócić : używajcie cywilizowanego języka, proszę.

rose_18

Akurat Cerekwicka ma mocno grafomańskie teksty, Andrzejewicz nie lepsza, ale przynajmniej one wpasowują się w popowy trend. A Tola? Pierw emo, teraz hipsterka... i dalej nijako.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones