Tom HopperI

Thomas Edward Hopper

6,9
6 223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hopper

będzie żył w drugim sezonie Black Sails? ktoś coś słyszał?

użytkownik usunięty
nasty13

No właśnie też bym chciała wiedzieć. Liczę, że jak spadł ze statku (oby bez niczyjej pomocy), to złapał się tego dryfującego masztu i jakoś odpłynął na wyspę. Ale nie było go w ostatnich odcinkach pierwszego sezonu, więc moja nadzieja przygasa :-( Drugie ciacho obok Vane'a!
Nadawałby się na piłkarza albo siatkarza, bo jak na niego patrzę, to wydaje mi się jakby go ściągnęli z boiska :-D
A postać w Bill'ego w BS jest bardzo ciekawa! I go polubiłam. Ogólnie polubiłam ich wszystkich ^^

tu pisze, że żyje
http://black-sails.wikia.com/wiki/Billy_Bones

Haha :) Też nie mogę się doczekać powrotu Billiego Bonesa. W pierwszym sezonie chyba specjalnie ktoś go wyrzucił za burtę i mam nadzieję, że Flint nie miał z tym nic wspólnego. Chociaż... kto go tam wie. Ale Billy musi być, bo mamy jeszcze tyyyyyyle czasu do wydarzeń z wyspy skarbów, w których Billy musi się pojawić i beznogi Silver też.

Wiadomo już w którym odcinku się pojawił Billy?

użytkownik usunięty
Nadienn

W 2 lub 3 nie pamiętam, a jest jakaś książka na której wzorowany jest serial?

Jupi :D To zaraz obejrzę :)
Teoretycznie pomysł został zaczerpnięty z "Wyspy skarbów" (nie pamiętam autora, ale powstało dużo różnych adaptacji na jej podstawie). Serial opowiada historię przed wydarzeniami z książki. Podobno twórcy chcą zrobić jeszcze kilka sezonów i potem dopiero zabrać się za "Wyspę...".
Nie spodziewam się wiernej adaptacji, bo część osób, które tu występują są powiązane bardziej piracką sławą niż rzeczywistymi wydarzeniami, nie mówiąc już o tym, że Czarnobrody to... kobieta :/

Nadienn

Mówisz o tym czarnobrodym z pierwszego odcinka pierwszego sezonu? Też byłem zaskoczony xd. A tak na serio, wątki z czarnobrodym będą w trzecim sezonie i będzie go grał Ray Stevenson.

patrykniedzialka

3 sezon już niedługo :) Będzie co oglądać :)

nasty13

Musi byc i jest, toz to glowny bohater zaraz za flintem

Skullers

... Billy Bones wcale nie był "głównym bohaterem" zaraz za Flintem. Jeżeli już wymieniać głównych bohaterów Black Sails to w pierwszej kolejności kapitana Flinta i Johna Silvera, a nie jakiegoś Billy'ego Bonesa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones