Tom HughesXVIII

7,4
2 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hughes

Podobno...w "The game" był moim zdaniem rewelacyjny.

siema_filmaniak

Widzę, że coraz większą część kinematografii opanowuje moda na homoseksualizm, metroseksualizm i produkcja (bo tworzeniem to nie jest od dawna) pod grupę 10-17 letnich dzieciaków, którzy oficjalnie na film nie powinni wejść.

Przemo185

A On jest homoseksualistą?

siema_filmaniak

A napisałem, że jest? Chyba niezbyt dobrze radzisz sobie z rozumieniem czytanego tekstu.

Przemo185

Kompletnie nie potrzebna jest Twoja uwaga. Jeżeli ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem, to Ty nie potrafisz pisać - właśnie ZE ZROZUMIENIEM.

siema_filmaniak

Więc od początku bo widzę ubytki są większe niż rozumienie czytanego tekstu. NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE OWA PERSONA JEST HOMOSEKSUALNA. Napisałem o nowych tworach kinowych. Czy tak wystarczy czy dalej sobie nie radzisz?
Napisałem krótko, zwięźle i wprost. Trzeba być matołem by nie umieć tego odczytać.

Przemo185

To chyba w złym wątku ten komentarz napisałeś, bo jego treść ma się nijak do tego, co napisał siema_filmaniak i stąd może wynikać niezrozumienie tekstu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones