Tom Six

4,8
235 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tom Six
koral44

raczej wyslac do obozu pracy, bo do niczego innego sie nie nadaje!

emu_

zgadzam się; filmy poronione; może jakiś zakład psychiatryczny ? aż ciężko uwierzyć, że są ludzie o takich tępych nieludzkich wizjach; obrzydliwe...

koral44

a ja jestem zdania ze nalezy obserwowac tych co kreca komedie romantyczne lub filmy o spiewaniu i tanczeniu

Grisza30

a ja jestem zdania, że należy obserwować Ciebie

Grisza30

Pozwól filmwebowiczu/czko, iż za owo stwierdzenie uścisnę twą prawą dłoń (choćby wirtualnie) ;)

Grisza30

I w tym miejscu zgodzę się całkowicie. Proponuję zacząć od łepkowskiej.

koral44

Wiedziałem, że pod tym reżyserem będą się ludzie podniecać jaki to on chory psychicznie. Dziwię się tylko skoro niby on taki straszny i niebezpieczny i ma niby komuś zrobić krzywdę, dlaczego narażacie się publicznie (jeszcze was namierzy i zrobi z was ludzką stonogę) zamiast złożyć donos na policję. I jeszcze do paulinki: a ile tych filmów widziałaś?

kangur_msc_CM

kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii. na marginesie 3300 a ty?

emu_

3300?

kangur_msc_CM

ciekaw bylem ile ty masz filmow, ze pytasz sie ile inni ogladali.

emu_

Bo napisała "zgadzam się; filmy poronione" , a pisała o filmach tego reżysera, ciekaw więc byłem, ile tych filmów widziała. Tak więc po pierwsze, nie pisałem do Ciebie (mój błąd, odpisałem autorowi, zamiast paulince), a po drugie, chodziło mi o filmy Toma Sixa, a nie ilość filmów w ogóle. Żeby pisać, że ktoś kręci poronieone filmy, dobrze by było zobaczyć choćby więcej niż jeden :}

kangur_msc_CM

dobrze by bylo, jednakze czesto wystarczy zobaczyc jedna produkcje. Podobnie jak boll, po jednym filmie mozna domyslec sie jak beda wygladac nastepne.

kangur_msc_CM

a może - względem tych najzacieklej, najgłośniej i najostrzej krzyczących - właśnie o to chodzi, hę? ;>

Piotr.St

Mi sie tam jego filmy podobaja

Andros_filmweb

Rosnie bardzo utalentowany rezyser .
Mam nadzieje ze nie spocznie na laurach (na stonodze) i wyskoczy z jeszcze wiekszym hardcorem .

użytkownik usunięty
koral44

NIE ROZUMIEM WASZYCH OPINII.
To że facet robi takie a nie inne filmy nie świadczy o jego psychice,fantazjach itp. ludzie...! Owszem mogą zdarzyć się takie jednostki ale z tego co mi wiadomo żaden reżyser jak dotąd nie popełnił żadnych zbrodni na tym tle. Nie wiem dlaczego miałby być zatrzymywany , targany po sądach... Chyba powoli zapominacie albo o tym nie wiecie że reżyser chce wzbudzić na widzu pewne odczucie ; radość , zniesmaczenie , przygnębienie. Temu panu najwyraźniej się to udało. Nikt was nie zmuszał do oglądania.

FBI powinno obserwować również wszystkich, co ten film oglądali...

Ditoo,, czy Ty wszystko bierzesz do siebie? przejmujesz się tym co inni mówią?? kto tu mówi o zatrzymaniach, targaniu po sądach? taką chorą jednostkę trzeba wyleczyć, wyłączyć ewentualnie,,, odstrzelić, otruć, okopać, albo przyszyć ryj do dupy zdechłego nosorożca

chyba zapomniałaś, że autor postu pisząc takie, a nie inne wywody, che wzbudzić w czytających pewne odczucia, nie licząc się z opinią chorych obrońców reżysera, ani nie oczekując poparcia z którejkolwiek strony.... nie rozumiem Twojej frustracji

;)

użytkownik usunięty
koral44

Żadna tam frustracja... :D za dużo osób coś takiego pisze o reżyserach i od razu włącza mi się mechanizm obronny. Bo większość (może ty akurat podchodzisz do tego inaczej) uważa że ; chore , głupie , do więzienia , psychiczne , powinni się leczyć. i koniec kropka , większość nie wlicza tego co napisałam u góry co mnie trochę wku***. ;)
Tyle ode mnie.
I nie , nie biorę sobie wszystkiego do siebie , nie przejmuje się.
Gorzej się odpiera wypowiedź gdy nie widać reakcji osoby mówiącej.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem nie ma tu czego bronić. Bo co jeśli film tego skrzywionego człowieka obejrzy młoda osoba, która ma jeszcze nieukształtowaną psychikę? Tłumaczenie to jest tylko film, nie trzeba go oglądać traci znaczenie. Jeśli jego zamysłem było wzbudzenie w widzu skrajnych negatywnych emocji, może i pewnego rodzaju psychicznego bólu, no to mu współczuje. Widocznie nie potrafi stworzyć czegoś innego i ma problem ze sobą, bo pisze też scenariusze do swoich filmów, dzieląc się swoimi fantazjami z innymi. Można to nazwać sztuką albo fikcją, to piękne tłumaczenie dla różnego rodzaju wynaturzeń. Tak czy inaczej jest to dla mnie aspołeczny parias godny pogardy.

faktycznie udalo mu sie wzbudzic u mnie niesamowite emocje. Dzieki niemu slowo "obrzydliwy" nabrało u mnie calkowicie nowego znaczenia. Masz racje ja rowniez nie slyszalem zeby jakakolwiek rezyser popelnil jakas straszna zbrodnie. Jednakze wiesz ile jest osob, ktore czerpia inspiracje z takich filmow?- setki.

użytkownik usunięty
koral44

A może on ma jakieś zaburzenia psychiczne,może koprofagię?Bo lubi jak ktoś komuś do gęby robi?Może to jego fantazja,którą chciałby spełnić

koral44

Dlatego że zrobił film? JA DUPIE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones