Tomasz Jachimek

6,2
79 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Jachimek

Głupsza od niego jest już chyba tylko Formacja Chatelet...

Marcin174

Jeśli nie widzisz, że ten facet jest genialny, to chyba ty jesteś jeszcze głupszy od formacji Chatelet.
Ten gość jest przede wszystkim świetny aktorsko. No i te jego teksty...
Oglądnij "alpinistę Marczaka". Po prostu szczęka opada.
p.s.
Fakt, formacja Chatelet jest glupia, nigdy nie dorównają "Ani mru mru".
Ale to inna historia.

tdneron90

Nie będę wam wmawaić że Formacja Chatelet jest boska chociaż ich uwielbiam... Tak jak uwielbiam brata Tomka - Szymona... A AMM wcale nie jest fajne... Juz jest nudne... Ciągle to samo...

_DeJkA_

hmmm wlazłem między fanów, więc za ostry być nie mogę...ale gość dla mnie jest słaby. W szkle kontaktowym ripostowanie średnio mu wychodzi(Artur Andrus mistrz!), nawet Tomasz Sianecki i Grzegorz Miecugow mają lepsze teksty. Jak prowadził starcie gigantów, Ani Mru Mru i Kabaretu Moralnego niepokoju, to było po prostu ŻENUJĄCE! Nieśmieszny za szybko gadał i ogólnie zapchajdziura(Bałtroczyk i Andrus potrafią zrobić z przerw między skeczami małe przedstawienia, recytacje, oni to umieją zjednać sobie publikę!) Ujął mnie jak opowiadał anegdotę u Kryszaka tego się nie da powtórzyć!
Jak ktoś chce zmienić moje zdanie, to można wysłać link, w poście, na moją stronę, albo podać stronę z jego filmami. Kto wie może zmienię zdanie?;)
Pozdro

_DeJkA_

zgadzam sie w 100% !

Tez uwielbiam Formacje Chatelet i mam takie samo zdanie o AMM...

hOSTKA

o i ja też uwielbiam Formacje Chatelet ( każdy ma inne gusta, więc się nie kłucić! =D )

Marcin174

No cóż... Może po prostu przyznaj się kolego, że humor w wykonaniu tego pana jest dla ciebie za mądry ;)

Daguchna

Jachimek jest żałosny, nudny, wkur**** i wcale nie śmieszny!

Daguchna

Zawsze mnie takie coś śmieszy, jak komuś nie podoba się to co podoba się Tobie to musi znaczyć że ten ktoś jest głupi i tego nie rozumie. Zrozum że każdy ma inne poczucie humoru a to że nie myśli jak Ty nie oznacza że jest głupi.

Marcin174

Zgadzam sie z toba, Ten gosc mnie w ogole nie smieszy, sepleni, pluje sie i jest nudny. juz halama swoim zachowaniem jest bardziej znosny niz on. a co do chatlet to podobnie jak kabaret mumio. 0 smiechu

Marcin174

Wiecie co znam i Formacje Chatle i Ani Mru Mru; Formacja zawsze ma jakieś nowe skecze, AMM jedzie na starych kawałkach a jeżeli już jakieś coś nowe to jest to cover jakiegoś skeczu innej grupy kabaretowej. Chłopaki z FC zawsze są uśmiechnięci i nawet jak któregoś spotkasz na ulicy zagadasz to rozmowa na poziomie, prosząc o autograf zawsze go dostajesz plus jeszcze dedykacja do tego:) AMM są (nie bójmy się użyć tego słowa) po prostu gburami chcąc zagadać spuszczają Cie po brzytwie, prosząc o autograf odwracają się plecami i odchodzą.

No cóż każdy ma swoje gusta ja nie ingeruje anie nie narzucam nikomu kto jaką grupę kabaretową ma lubić każdy ma (chyba) swój rozum i niech z niego korzysta.

Kończąc już jeszcze kilka słów o Tomku Jachimku który jak spotkasz go na ulicy poprosisz o autograf daje go bez problemu, rzuci jeszcze żarcikiem i będzie pozować do zdjęcia.
aha jeszcze jedno nikt nie karze Wam oglądać Jachimka czy FC jak zobaczycie w TV to przerzućcie kanał. Żyjemy w wolnym kraju nikt nikogo nie rozlicza ze swoich gustów.

A na sam koniec napisze tylko tyle niech każdy kto ma jakieś ale do Tomka albo Formacji zastanowi się czy jest wystarczająco śmieszny aby dorównać im, przecież i Formacja i TJ musieli czymś zasłynąć występów w TV nie dostaje się za piękne oczy.

jago18

No tak, zgodzę się, ale tu nie chodzi o to czy ich się spotka na ulicy, raczej o same skecze w tv. FC ma je żałosne, humor jest wyśmiewczy, przerysowany i głupi, i to w jak najgorszym tych słów znaczeniu. Jachimek, takie mam wrażenie, występuje na scenie kabaretowej na siłę, może i niektóre jego skecze są śmieszne, nie powiem, ale jego sama osobowość strasznie irytuje, jego styl bycia jest nie do zniesienia, przynajmniej dla mnie.
A co do AMM - oni się już dawno skończyli jako całość, teraz Wójciki graja w Spadkobiercach i tam można prawdziwie oceniać ich talent, w niektórych scenach naprawdę świetna zabawa.

charlie33

100 % prawda Jachimek jest okropnie niejadalny

Marcin174

Zgadzam się, facet jest słaby aktorsko, nudny, mało błyskotliwy. Jego żarty nie są inteligentne, no cienki, co tu dużo pisać. Nie powinien występować na scenie, tekstów też niech nie pisze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones