Tomasz Kozłowicz

7,5
1 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kozłowicz

mmm.. T.Kozłowicz moze duzo w filmach nie gra, ale za to ma bardzo fajny, przyjemny głosik.. gdy byłam młodsza zdawało mi sie ze w wielu bajkach go słyszałam:) i chyba sie nie myliłam, bo rzeczywiscie jak widze w swojej filmografii ma wiele dubbingów., a jako aktor to sprawia przyjemne wrazenie:) ciekawe jakis jest w rzeczywistosci:)

_Loczek_

Ma bardzo podobny głos do lektora m.in. w "zone europa" Jana Czernielewskiego, wcześniej myślałem ,że to akurat Kozłowicz jest tym lektorem

GalaQXus

Nie porównuj tak dobrego aktora jak Tomasz Kozłowicz z tak tandetnym czytaczem.

adamir19

GalaQXus ma rację :)To on czytał dla Zone Europa filmy. Na 100%. Wsłuchajcie się tylko w jego głos. Poza tym przeczytał też większość odcinków talk-show "Potyczki Jerry'ego Springera" itd. Zastanawia mnie to, czemu zawsze przedstawia się jako Jan Czernielewski.

makintosz

Jan Czernielewski to jego synonim artystyczny :)

Arahnofobik

Thx, Arahnofobik. Teraz wszystko jest jasne, a ja wcale nie uważam go za "tandetnego lektora". Jak dla mnie facet ma świetny głos :]

makintosz

Aha:)Sprawdziłem dzisiaj Jana Czernielewskiego,a tu zdjęcia nie ma.A mowię do siebie,że to ten aktor z Adama i Ewy.A tu sie dowiaduje,że to jego pseudonim artystyczny...:)Dzięki za info.

_Loczek_

A on nie jest nigdzie lektorem? Tylko podkłada głosy?

Indra_5

on jest aktorem dubbingowym i lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones