Tommy FlanaganI

7,7
7 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Flanagan

Dzięki nim jest rozpoznawalny. A poza tym jest bardziej... bo ja wiem.. męski :) i bardziej pociągający. Może niektóre dziewczyny mnie zrozumieją :D

Susannah_2

blizny nie zawsze muszą szpecić. niektóre mogą stanowić wręcz atut. innym takim przykładem może być np. Seal.

octavia16

Ale jego atutem to nie jest jak dla mnie jest obrzydliwy.

Susannah_2

ja rozumiem, uważam, że mężczyźni z bliznami są bardziej interesujący :)
ogólnie nie lubię oczywistej urody u facetów, bardziej wolę "brzydali" niż tych słodkich, wymuskanych :)

Susannah_2

ja rozumiem :) oglądałam właśnie film: "kiedy dzwoni nieznajomy" i myślałam,że te blizny są "zrobione" :)

zielonaherbata

Flanagan był trzecim z pięciorga dzieci, kiedy miał 6 lat jego ojciec opuścił rodzinę. Flanagan pracował jako malarz, dekorator oraz DJ. Pewnej nocy, kiedy wychodził z klubu w którym pracował, jacyś ludzie zaczepili go i kazali oddać skórzaną kurtkę i nagrania, a kiedy odmówił jeden z tych ludzi napadł go i pociął mu twarz, stąd blizny na jego twarzy. Tommy był bliski śmierci; kiedy w szpitalu zobaczył swoją twarz po operacji, był załamany, myślał że nigy nie będzie mogł żyć normalnie. Jednak dzięki swojej żonie i przyjacielowi, którym był aktor Robert Carlyle, udało mu się wrócić do normalności.To właśnie oni namawiali Flanagana do tego, aby zajął się aktorstwem. Grał w Rain Dog Theatre, kiedy zauważył go Mel Gibson i obsadził go w roli Morrisona w filmie Braveheart. W 1996 roku Flanagan przeprowadził się do Los Angeles i od tej pory podróżuje między LA i UK.

nie wiem czy to prawda, trzeba by poszukać na amerykańskich forach

Luevano

Dzięki za ten komentarz, ciągle się zastanawiałem skąd te blizny. W "Synach Anarchii" Stahl bodajże wspomniała coś, że ktoś mu zostawił te blizny. Myślałem, że to charakteryzacja, ale coś mi się zawsze kojarzyło z innych filmów, że te blizny też miał. Rozwiałeś moje wątpliwości. :)

Luevano

Blizna wygląda jak legendarny uśmiech z Glasgow

Susannah_2

Blizny dodają mężczyźnie charakteru.

Thennomad

...tym którzy go nie mają. Blizny to zło konieczne. Wierzcie mi.

Susannah_2

zgadzam się:) jest świetny ze swoimi bliznami i zabójczym akcentem :D pozdr :)

Tarantinka19

Heh, faktycznie. Jego akcent jest mega specyficzny. Kiedy oglądałem "Gladiator", to poznałem go po akcencie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones