Tomokazu Seki

8,3
362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomokazu Seki

Zawsze podziwiałam japońskich aktorów, którzy podkładają głos w anime. Ale Seki-san to naprawdę wyjątkowa postać. Kocham jego głos, jest ciepły, głęboki. Idealnie nadaje sie do grania głównych bohaterów ;) Ale jest także doskonały np. w rolach komediowych. Jest także całkiem niezłym wokalista sądząc m.in. z soundtracku do Fushigi Yuugi.
Generalnie potrafi zrobić ze swoim głosem wszystko i jest bardzo charakterystyczny. Moje ulubione role to Chichiri (Fushigi Yuugi), Kamui Shiro (X-Movie) i Kyo (Fruits Basket)

rika2

Zgadzam się w całej rozdzielczości - jego głos jest NIE-SA-MO-WITY. Kiedy przeczytałam, jakie postacie "grał", to aż mnie wbiło w fotel... Przecież one tak się różniły! A facet potrafił to wszystko zagrać. I to diabelnie dobrze.

Najmocniej to czuć w "Genshiken", kiedy gra Tanake - nasz kochany otaku dzięki niemu jest taki "wujaszkowaty" - ten głęboki, miły głos... *rozpływa się*

Pozdrowienia i niech kisiel marchewkowy będzie z Tobą ^^

Kazik_chan

uwielbiam go w roli :
Gilgamesha (fate/zero, fate stay night)
Shinyi Kougamiego (Psycho Pass)
Kamui Shiro - X

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones