Tony Jaa

Phanom Yeerum

7,0
3 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Jaa

Te 2/10 za sztuki walki te 8/10 którego nie dałem za aktorstwo :P

Tom_Spark

Ta a znasz się trochę na sztukach walki że kwestionujesz jego umiejętności? Założę się że nie. Tony Jaa to pod względem umiejętności w sztukach walki, jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepszy) karateków grających w filmach sensacyjnych i jeden z najlepszych z obecnych aktorów którzy robiących kino sensacyjne. Jak się na czymś nie znasz to nie komentuj

frycek49

Karateków? :D Heh... On walczy w stulu Muay Thai, a nie karate ;-)

Donkotjo

Wiem ja mówiłem tak bardzo ogólnie dla tego użyłem salowa karateków żeby do tego „znawcy” dotarło o co chodzi

frycek49

Jakbyś zauważył podzieliłem ocenę na dwie części: ocena umiejętności fizycznych i sprawności (a propos ćwiczę od 9 lat Ju jitsu, więc chyba nie masz wątpliwości że znam się na sztukach walki, Ju jitsu to jedna z najbardziej wszechstronnych sztuk walki - chyba że nie wiesz że używa się: kopnięć, uderzeń rękami, dźwigni, trzymać, duszeń, rzutów oraz broni białej, jednym słowem jest to esencja judo i karate) oraz oceny umiejętności aktorskich, jako że jest to portal filmowy większa część była za aktorstwo czyli 0/8 a za sztuki walki dostał 2/2
Pozdrawiam ;P

Tom_Spark

Tylko że Tony trenuje Muay thai boran, Wushu, Capoeire, Krabi Krabong,Stick, Sword i Pencak Silat i trenuje owe sztuki walki od małego więc nie porównuj się do niego bo jak by Tony ci sprzedał strzała to byś się nogami nakrył. Aktorem to on jest dobrym nie wiem czego ty od niego chcesz.

frycek49

Ja sie nie porównuje, chciałem tylko pokazać że jestem w tym temacie obyty. Po raz kolejny podkreślam że nie kwestionuje jego umiejętności z zakresu sztuk walki, tylko pokazuje braki w sztuce aktorskiej ;D jeżeli myślisz inaczej to powiedz mi dlaczego uważasz że jest dobrym aktorem

Tom_Spark

Bo robi na prawdę porządne robione filmy sensacyjne które są ręcznie robione bez linek i pierdółek a takiego dziś brakuje niestety

frycek49

to raczej nie podchodzi pod aktorstwo :D

Tom_Spark

Powiem tak Aktorem owszem nie jest za dobrym,bo on tam wiecej dziala niz gada on jedynie pokazuje swoje umiejetbnosci w sztuce walki.a czemu uwazany jest za swietnego aktora?? za jakiego wyczyna kaskaderskie i w tym jest dobry,on jedynie pokazuje naco go stac w sztukach walki i chce byc ogladany i jest ogladany,on ma bardzo fajne i efektowne popisy kaskaderskie nie powiem ze nie,prawdziwy aktor potrafi cos powedziec podczas filmu na jakis temat dlaczego itd cos opowiedziec a w OB mowil gdzie jest glowa ong bak a TYG gdie jest moj slon a w OB2 prawie bez milczenia szukal przez caly film zabujce swojego ojca ale w kazdym jego filmie efekty sztuk walk sa naprawde swietne i dobijajace,jesli chodzi o u miejetnosci sztuk walki i efekt w filmach to faceta podziwiam pozdrawiam..

deep1984_84

A mi jego styl walki przypomina taniec :) Nie wiem czy jest dobrym aktorem
bo widziałam go tylko w Ong bak 2, ale fajnie walczył :D :)

Tom_Spark

dziwne masz te kryteria oceniania, wrecz nielogiczne z zadnego aspektu, ze tak powiem. mozesz zdradzic na czym bazowales, ze 2 pkt. zawalki, a 8 pkt.za aktorstwo ? czemy np. nie 5/5. tylko 2/8 ;)

Tom_Spark

jou-jitsu ? nawet nie wiem jak się to piszę . Najlepszy styl walki to muay thai . A ja jeszcze bym pod to podczepił aikido . A ju jitsu to gowno muchy bys nie pobił .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones