Tracey Ullman

Trace Ullman

7,5
2 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tracey Ullman

To jest właściwe określenie. I jako aktorka i jako piosenkarka. Podobno jest w połowie Polką (ojciec Polak). W galerii zdjęć jest błąd. Na ostatnim zdjęciu, to nie Tracey, lecz prawdopodobnie Elaine May.

Witek_9

Tak,jej babcia ze strony ojca mieszkała w Warszawie i Tracey regularnie ją odwiedzała.

Witek_9

Owszem, ojciec pochodził z Polski, ale chyba nie uważasz, że Ullman to polskie nazwisko. To jest nazwisko żydowskie, a i Tracey ma właśnie taki typ urody.

lalala

Tego nie wiem. Prawdopodobnie tak, ale może to być też nazwisko niemieckie lub holenderskie ( w XVI - XVII w. kilka tys. holenderskich chłopów osiedliło się w Polsce). Co do urody to Polacy nie reprezentują jednego typu. Są mieszaniną przybyłych w IV-V w. Słowian, miejscowej starszej ludności i rożnych przybyszów. Herodot opisując w V w.p.n.e Neurów nad górnym Dnieprem, których uważa się za przodków Słowian napisał że mają jasne włosy i niebieskie oczy. A dzisiaj żaden naród słowiański tak nie wygląda. O tym że Neurowie to Słowianie świadczy to co napisał Herodot: "Wierzą oni że raz do roku zamieniają się w wilki". A wiara w wilkołaki występuje tylko u Słowian.

Witek_9

Ja znam wiele osób o jasnych włosach i oczach.

lalala

Ja też, ale nie stanowią oni dominującej większości. Sam mam ciemne włosy i oczy chociaż nazwisko mam czysto polskie a wśród przodków nie było żadnego obcokrajowca.

Witek_9

Słowianie mają też charakterystyczne rysy twarzy.

lalala

"Mordy zdradzieckie"? -:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones