Travis Fimmel

9,0
21 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Travis Fimmel
into_the_moonlight

zgadzam się w 100%, jest wielu mężczyzn którym lepiej z brodą, wiem to z autopsji ; )

into_the_moonlight

DOKLADNIE!!!mezczyzni z taka urodą ala "Ken od Barbie" powinni stawiac bardziej na męskość a nie ulizanie

into_the_moonlight

dokładnie.w ogóle nie przypomina Ragnara.jak pokazałam to zdięcie koledze (fan "wikingów") nie miał pojęcia kim ten facet jest.

OMELI81

Dobra charakteryzacja!

into_the_moonlight

w brodzie? a może "z brodą" ?

ogólnie, to zgadzam się w 100%

fio_filmweb

lubie takich facetów z brodą :D

into_the_moonlight

Każdy facet w brodzie wygląda lepiej ;)

ustinja

Nie każdy, ale ten... mmmmmmmhhhhhhh....

into_the_moonlight

z broda to mój typ...męski "brutal" sexowny z potem i krwia na twarzy...a nie żelem na włosach..

zuzianna88

Mamy ten sam gust

użytkownik usunięty
zuzianna88

A jeśli ta krew na twarzy jest Twoja, to też jest cool? Skąd się biorą tacy ludzie jak Ty?

To chodzi o wizerunek ,a nie prawde..trzeba potrafic przesiać przez sito dosłownośc od metafory

into_the_moonlight

Zgadzam się w 100%. Też w większości nie lubię brodatych, ale w jego wypadku z brodą wygląda o wieeeele lepiej!

into_the_moonlight

Nie poznałabym go nigdzie.... Wygląda zdecydowanie lepiej w brodzie... A jak wspaniale gra, mimika twarzy, gesty, ruchy. Wspaniale.

into_the_moonlight

Z BRODĄ!! Wyglada lepiej jakies 80% facetow na swiecie, zadna tajemnica ani odkrycie

into_the_moonlight

Każdy facet w brodzie wygląda lepiej :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones