Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
34 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Jak próbowałem obejżeć Paycheck to mi sie aż odechciało jak ją zobaczyłem ona jest po prostu brzydka!!!

tom3k_2

brzydka jest, ale tu chodzi o to, jaką jest aktorką, a bardziej od jej urody odpycha mnie Twoja ortografia.

tom3k_2

Dokladnie... Moze i sa piekniejsze ale ona jest naprawde swietną aktorką i za to tak duzo ludzi bardzo wysoko ją ceni.
Jak dla mnie jest uosobieniem perfekcji....
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
tom3k_2

brzydka? IMO oprócz tego, że jest świetną aktorką, jest też najpiękniejszą kobietą, jaka kiedykolwiek gdziekolwiek widziałam. jestem kobietą, hetero - żeby nie było niedomówień, ale po prostu się w niej zakochałam. to jasne, że sa różne gusta, ale w zderzeniu z tak niezwykłą urodą chyba nikt nie może pozostac obojętny. wiem, że są ludzie preferujący klasyczne rysy, ale ona jest przecież tak wyjątkowa! w kazdym razie - nie rozumiem.

mi się jej nos nie podoba (tu na zdjęciu jest wyeksponowany elegancko, ale mi się w rzeczywsitości nie podoba), ale to prawda - każdy ma swój gust, a jeśli chodzi o takie gusta, jak wygląd osób, które nam się podobają, to jest to bardzo czuły temat. Dlatego szanuję Twoje zdanie

Jest utalentowaną aktorka, ale to nie powod zeby wypisywac bzdury jaka to ona piekna. Uma jest wyjatkowo brzydka jak na gwiazde hollywood i sama to przyznaje, porownuje sie o ile nie myle do ryby młota.

tom3k_2

Mnie od paycheck przede wszystkim odepchnela by fabula:D. A jesli chodzi o Ume to masz prawo miec o niej swoje zdanie, ale zobacz np. Pulp Fiction. Czy po tym filmie nadal bedziesz mial takie zdanie? Sa spore szanse, ze nie:D. Ma tam genialna, zmyslowa role i do tego swietnie wyglada. W Kill Billu tak samo. Dla mnie to najlepsza i najladniejsza aktorka

tom3k_2

eee tam ciekawe jak tam z tobą? nie wiem czego oczekiwałes po filmie z benem ASSleckiem ... jesli on gra to znaczy ze film jest marny... obejrzyj niebezpieczne zwiazki albo słodkiego drania... przytym powątpiewam czy należy sie liczyć z zdaniem kogos kto nie ogląda filmu bo aktorka brzydka?

tom3k_2

Nie znosze Umy Thurman, jednak musze przyznac ze aktorka jest swietna :] Nie mozna jej odmowic talentu..

tom3k_2

No sorry, ale pierdolicie bez sensu:-)) Moim skromnym zdaniem Uma jest 100x ladniejsza np. od Angeliny Jolie, ktora wyglada jak jej ojciec, tyle ze z dlugimi wlosami;)

tom3k_2

Jesli moglbym cos dodac to wg mnie(i nikogo nie namawiam do zmiany decyzji) to najpiękniejsza kobieta hollywood i bollywood i "eurowood":P. W dodatku bardzo utalentowana i nie zgadzam sie ze jest brzydka !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones