Urszula Dudziak

6,8
642 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Urszula Dudziak

Co ona wogole robi popiszczy troche i juz w telewizji musze na nia patrzec a co gorsza sluchac. usuncie ja z mediow

Rudolf_2

Wcale nie musisz na nią patrzeć ani słuchać jak ŚPIEWA (a nie piszczy). Wystarczy zmienić kanał i problem z głowy. I nie musisz tym sposobem kogoś oczerniać :/

Rudolf_2

Proponuję zapiszczeć tak jak Ula, no ciekawe czy Ci się uda? Byłam na jej koncercie, Dudziak jest fantastyczna, to co wyprawia głosem to, jak skatuje, jak wyciąga wysokie dzięki, a potem czyściutko przechodzi do niskich szok! Traktuje swój głos jak swego rodzaju instrument. Ale śpiewa "normalnie" też fantastycznie, proponuję wysłuchać standardu jazzowego w jej wykonaniu "Misty" http://w68.wrzuta.pl/audio/03H5rPywJOP/urszula_dudziak_-_misty coś przepięknego:)" Ile ta kobieta ma optymizmu w sobie, czadu i pozytywnej energii, tylko pozazdrościć:) Uwielbiam ją:)

użytkownik usunięty
anialek36

Drobny problem w tym,iz osobom dajacym /chyba na powaznie / takie wpisy,nie sposob ,a raczej nie powinno sie nawet odpowiadac.
Kedys ktos dobitnie-ale madrze nadmienil cos;o perlach i wieprzach...
Rozejrzyjmy sie dokola...To juz niestety nadeszly czasy,gdy zaczyna zalewac nas ciemna masa.Ktora poziomem swoim,nawet nie jest zazenowa.
Zdrowo myslacy czlowiek,nie pozwoli sobie na robienie z siebie kretyna przed milionami internautow calego swiata.Do tego paradoks,przed milionami z innych kontynentow,ktorzy tworczosc Dudziak-doslownie-od lat uwielbiaja.Wystarczy kliknac YT.Gdzie np."wypiszczana "Papaya jest nucona przez caly swiat.To jeden z wielu Jej swiatowych standardow.A np."Los Angeles Times" mianował ją Śpiewaczką Roku w 1979. Nagrała ponad 50 płyt,z jakich wiele sprzedawanych bylo masowo w exkluzywnej formie na calym swiecie.Czeste sesje muzyczne z takimi muzykami,jak: Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Dizzy Gillespie, Clark Terry, Ron Carter, Wynton i Branford Marsalis, Gil Evans, Sting, Lionel Hampton. A tu przybywa w aureoli abderytow jakis "Rudolf_2" czy zaglebiona w temat nielubienia...jakas "Szmminka" /pewnie blondynka/ z Ciechocinka plodzac swoje "zlote mysly"...
O U.D.intelekcie czy klasie.Nawet ,nie smiechu warte.
Biedni umyslowo? Ale dlaczego wlasnie tutaj?!

a U.Dudziak Boska.

Rudolf_2

ja popieram zdanie kolegi. Nie mam pojęcia czym ona takim zasłynęła, śpiewem tego nie można nazwać, ale ok ja się nie znam. Jednak nie cierpię kobiety jako osoby. Przez wiele lat jej nie lubiłam, ale po wywiadzie z Mołek na TVN style byłam zażenowana. Zero klasy, inteligencji...

Rudolf_2

"Tralalala uu iiiii." Żenujące babsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones