Valeria Golino

7,4
4 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Valeria Golino
Bawidamek_filmaniak

Pupa jak pupa, ale te oczy.. mają coś w sobie niezwykłego

Mefju41

jestem tylko ciekaw ilu już w życiu obsłużyła kaktusów

Bawidamek_filmaniak

nie więcej niż ty... ;-/

Tamilina

co ty pier d olisz?

Bawidamek_filmaniak

głupia odpowiedź do głupiego pytania

iIxXxIi

Raczej dobra odpowiedź dla żałosnego ciecia.

Bawidamek_filmaniak

Jakbym był moderatorem to już miałbyś bana na filmweb, a jakbym był twoim rodzicem to strzeliłbym ci w łepetynę za te bzdury które wypisujesz. Na szczęście nie jestem :)

AndcRew

no ale co ja takiego złego napisałem? Ale afera dżizys, pożartować nie można? A ile masz lat, może to ja mógłbym być Twoim hhaha

Bawidamek_filmaniak

Tutaj wyraża się opinie, dzieli spostrzeżeniami, wyraża swoje zdanie na temat filmów, a nie pisze się zdań typu "ciekawe ile w życiu obsłużyła kaktusów"... Pomyśl co by było gdyby każdy użytkownik pisał takie rzeczy. Nie byłoby sensu wchodzić na filmweba. Żarty żartami, ale jednak powinny być na poziomie.

AndcRew

racja, moja frustracja czasem daje się we znaki. W sumie głupie teksty, ale z II strony jak widze co się z dzisiejszym światem dzieje to ręce opadają

Bawidamek_filmaniak

Ja też wierz mi :) Ale właśnie po to mamy mózgi żeby zmieniać na lepsze wszystko co możliwe. Ludzie często zapominają że to oni tworzą nasz kraj, i że jeśli narzekają to powinni zacząć od zmiany samych siebie, a potem patrzeć na innych. Mimo to cieszę się że zrozumiałeś i przyznałeś swój błąd, bo w dzisiejszym internecie to rzadko ma miejsce - zaraz by poleciały obrażające komentarze itd :) Pozdrawiam

AndcRew

też bym wolał "budować ten pozytywny kraj" i "nawracać ludzi", rano spokojnie budzić się w swoim mieszkanku czy kawalerce pić świeże mleko, nie być wciąż podporządkowanym rodzicom bo trzeba być cicho . Wolałbym tam pracować za godne pieniądze u uczciwych ludzi móc się rozwijać. Na weekendy jeździć po kraju,zwiedzać zabytki i korzystać z odnowy biologicznej w dziesiątkach spośród tysięcy pięknie wybudowanych ze środków unijnych hoteli..
Wcale nie była by mi potrzebna cała te emigracja, tęsknota, ściskanie pasa, obchodzenie się smakiem patrząc na innych ludzi którzy "żyją",a nie wegetują babrając się w "gównie" u Niemca który zaciera ręce bo polaczek u niego tyra

Bawidamek_filmaniak

ale polaczki od tego właśnie są

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones