Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

7,4
12 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Hudgens

Niech mi tylko któras skrytykuje jej urodę....!!!

aron312

Opanuj się! każdy ma swój gust....

Robaczek_12

wypowiedź arona pokazuje, że nie każdy ;)

Daveed

Najwyraźniej ; )

aron312

Może i bardzo ładna ale aktorka z niej bardzo słaba by dojść do sławy musiała wywołać skandal bo inaczej wątpię czy by się wybiła.

Nozix

Dokładnie, aktorka z niej jak ze mnie akrobata (czyli fatalna), aczkowiek tak jak stwierdziłeś @Nozix, jest bardzo ładna.

aron312

moze rzeczywiscie twarz ma ladna ...ale przeciez ona ma 1,5 metra wzrostu, na zywo musi wygladac jak dziecko

aron312

Mniam, mniam, ale aktorką jest słabą niestety :/

użytkownik usunięty
Rafal7fcb

Ostatnimi filmami udowodniła że jednak jest dobrą aktorką.

aron312

Ośmielam wtrącić słowo krytyki, zdecydowanie za pulchna, buzia z kolei troszkę podobna do Mili Kunis, ale jednak druga z wymienionych pań jest nieporównywalnie ładniejsza

Czerwona_azalia

nie wiem co niektórzy widzą w Mili Kunis,twarz całkiem ładna ale figura względem głowy troche nie proporcjonalna

Czerwona_azalia

Za pulchna ?? Jezu, co ty chcesz wieszak czy dziewczynę?! Chyba podobają Ci się same anorektyczki, skoro piszesz, że Vanessa jest zbyt pulchna :D

Rafal7fcb

Nie, ja po prostu nie lubię u młodych kobiet takiego własnie niewyćwiczonego sadełka ;)

Czerwona_azalia

Chyba na uszach.

Czerwona_azalia

Mila Kunis ładniejsza? Zobacz sobie jej zdjęcia bez makijażu. Nie przepadam za Vanessą, ale uważam, że jeszcze wygląda bez makijażu ładnie.

Carmellia

Fakt Mila wcale taka ładna nie jest

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aron312

Ostatnio trochę utyła

tokszok

Raczej odwrotnie.

jan_niezbedny0

w lutym pisałem

tokszok

Niewielka różnica.

aron312

Nic ciekawego, taka sobie

aron312

kazdy ma swój gust ale ja uwazam ze vanessa hudgens to ideal kobiety idealna figura i uroda zero zmarszczek piegów załoze sie ze 99 % meznczyzn heterosekualnych sie ona podoba a ten 1% tez sie zachwuca jej uroda tylko boi sie do ego przyznac

Rafal350a

Tak szczerze. To z wiekiem tej jej pięknej urody coraz mniej. Wiek Jej nie służy. W nowym filmie z Jenifer Lopez ma jakieś worki pod oczami. Nie wiem, czy nie dba o siebie,
czy prowadzi taki tryb życia, ale w porównaniu ze swoją urodą nastolatki to już z ie ta sama Vanessa. Wiec nie, mi się nie podoba. Twarz Jej się zmieniła. Nie wiadomo co Jej się stało. Napisałeś to 13 dni temu, więc chyba obczajasz Jej obecny wizerunek? Dla mnie katastrofa. I nie mówię tu o gustach i guścikach. No ale cóż każdy się zmienia.

uczensaibaby

co ty gadasz obejrzysz se jej zdiecie na wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Vanessa_Hudgens_during_an_interview_in_August _2018_04.png tu masz link zdiecie z 2018 przedstawia jak wygladala w 2018 czyli rok temu i na zdieciu nadal jest przepiekna moze sie troche zmieniła ane niewiele teraz to juz z wiekiem bedzie jej ubywac urody wiadomo jak u kazdego ale z wczesniejszych lat byla piekna to trzeba przyznac

Rafal350a

No właśnie. Rok temu. Na zdjęciu rewelacja, ale w filmie Second Act, taka sobie. Zdjęcia jak wiemy wielokrotnie są retuszowane. Obejrzyj film, lub sceny z Jej udziałem. To kwestia Jej ciała, więc bez sensu dyskutować czy jest ładna, czy taka, czy owaka. Jednakże w perspektywy obserwatora stwierdzam, że spodziewałem się, że z wiekiem Jej uroda bardziej rozkwitnie. Tak samo w Polar z Madsem Mikkelsenem Jej uroda nie błyszczała. Widocznie taki Jej urok.

uczensaibaby

no dobra moze i te zdiecia teraz sa retuszowane bo widac ze troche to zdiecie photoshop ale 10 lat wczesniej napewno byla przepiekna

uczensaibaby

i te jej zdiecia z dawniejszych lat z 2009 roku napewno nie photoshop http://www.zimbio.com/photos/Vanessa+Hudgens/2009+Teen+Choice+Awards+Fashion+Cho ices/lvxhj0FJOB8 na tej stronie jej zdiecie z 2009 roku 10 lat temu jest przepiekna ideal kobiety wtedy obejrzyj sobie uczensaibaby uczniusaibaby

Rafal350a

Oki ;)

uczensaibaby

swoja droga fajne masz ksywe uczensaibaby jak niewiedziałem co wymyslec jaka ksywe to napisalem swoje imie a ze w polsce jest duzo rafałów dopisalem350a

aron312

noo masz racje :))

aron312

Czemu od razu "któraś"? Facetowi też może się nie spodobać. No chyba, że uważasz, że tylko facet ma prawo wyrazić swoje zdanie. Poza tym śmieszy mnie taki gadanie w stylu "niech tylko ktoś ośmieli się mieć inną opinię niż ja i jeszcze ją wyrażać" XD

rollingstonesid

Daj spokoj...pisalem to pol zartem pol serio !

aron312

Desperatowi nawet Krystyna Pawłowicz się spodoba

aron312

aron312 To co zrobisz? Wcale nie jest taka ładna. Powiedziałabym, że przeciętna.

FallenBlackRose

Komentarz pisalem 9 lat temu,a ona wciaz swietnie wyglada...

aron312

aron312 Wciąż? Ona nigdy świetnie nie wyglądała. Nie mówię, że jest brzydka. Ale urodą to ona nie grzeszy.

FallenBlackRose

No coz...inni tutaj mają inne zdanie,a spierac sie o to z tobą nie bede,spytal bym sie jakie aspekty na heh twarzy ci nie pasują ale nie licze na rozsadną odp.

aron312

aron312 Ja widzę co innego. Niektórzy mają takie samo zdanie, jak ja. Jest pulchna na twarzy, nie wiem, co w tym może być ładnego. Cóż... niektórzy najwyraźniej lubią grubsze.

FallenBlackRose

Po pierwsze gdzie ty widzisz zdjecia Vanessy z przed 9 laty gdzie ona jest pulchna..ty widziales jej filmografie z tamtego okresu..Po drugie-ile ty masz lat chlopcze ze taki prosty czlowiek z Ciebie.

aron312

aron312 Owszem, widziałam. Oglądałam to nieszczęsne HSM i do dziś żałuję... W każdym razie, szczupła to ona nigdy nie była. No mi się osobiście nie podoba. Ale byłoby nudno, jakby każdy miał taki sam gust, więc szanuję Twój.
P.S. Podoba mi się to chłopcze. Jakbyśmy żyli w XIX wieku. :D

FallenBlackRose

A wiec jestes kobietą,to juz rozumiem twoje rozczarowanie jej urodą..no coz...ideal sie znalazl...ech !

aron312

aron312 Ideał ze mnie żaden, ale skomentować urodę mogę tak samo, jak inni.

FallenBlackRose

Ale jedno mnie nahbardziej zaskakuje..od kiedy to koiet znają sie na urodzie kobiet...zawsze jest inne w stosunku to opiinii facetów.Masz tutaj przyklad gdzie wypowiadają sie faceci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones