Victor Garber

Victor Joseph Garber

7,1
7 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Victor Garber

ma w sobie to coś... Najbardziej ugrzązł mi w pamięci jako Thomas Andrews - z "Titanica" - tylko jedna scena mi się w nim podobała, kiedy Andrews nakręcał zegar jak statek miał już zatonąć... ogarnęło mnie takie wzruszenie...

użytkownik usunięty
Yena

ja chciałam napisać dokładnie to samo.Piękna jest ta scena-wielka tragedia,panika,strach ale on jeden był spokojny i postanowił pujść na dno razem ze swoim życiowym dziełem...

Yena

Zgadzam się :)... zawsze kiedy widzę tą scene zaczynam płakać. Dla mnie scena "przy zegarze" to najsmutniejsza scena w całym "Titanicu"...

Zuz

Dla mnie to też jedyna scena w "Titanicu",która mnie wzrusza,a mnie naprawdę trudno czymkolwiek wzruszyć.My clock will go on!:)

Esa

wszystkie sceny z momentu gdy orkiestra gra Nearer .... sa wzruszajace ;( Konstruktor musial miec ogromne poczucie winy, bardzo smutna scena

Yena

Zgadzam się. Kiedyś cały Titanic wydawał mi się wzruszający (jak wiekszości nastolatek), ale już wtedy zwróciłam uwagę na końcowe sceny z Victorem Garberem i to one do dziś są dla mnie najsmutniejsze.

Mirabilisa

MMM...dla mnie też ta scena przy zegarze jest najsmutniejsza:(:(Rycze na niej jak nie wiem co...a tak wogóle to Thomas Andrews to mój ulubiona postać z ,,Titanica"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones