Władysław Pasikowski

7,5
5 381 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

Władysław Pasikowski pracuje nad kontynuacją cyklu. Na razie wiadomo tyle, że wrócić mają Linda i Pazura.

MovieManiac93

Ciekawa wiadomość, ale moim zdaniem za długo zwlekali i może być różnie. Dużo zależy od scenariusza i reszty obsady, ale przynajmniej fajnie, że coś ruszyło się w temacie.

PanKracjusz

Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie, natomiast ja słyszałem też takie pogłoski, jakoby scenariusz do trójki Pasikowski napisał zaraz po premierze "Ostatniej krwi", ale podobno nie znalazł sponsorów. Szczerze, wydaje mi się to naciągane, biorąc pod uwagę, że obie części "Psów" odniosły sukces. Tak czy siak, jeśli trójka rzeczywiście powstanie, z chęcią obejrzę.

MovieManiac93

Właśnie też słyszałem, że podobno scenariusz do trójki już wiele lat leży w szufladzie, ale moim zdaniem nawet jeśli go napisał to i tak pewnie wymagałby poprawek do współczesnych realiów lub napisania całkowicie od początku, ale zobaczymy jak będzie. Ważne, by wyszło coś dobrego. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones