Włodzimierz Press

7,7
3 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Włodzimierz Press

A on zamiast z korzystać ze sławy tak jak oni to zajął się dubbingiem.

I dobrze, że zajął się dubbingiem bo jest w tym świetny.

użytkownik usunięty
bozo777

Nie mówiłem że dubbinguje bardzo źle. Ja go lubię w dubbingu (zwłaszcza jako kota Sylwestra i smerfa Łasucha), chociaż trochę szkoda że jest najmniej znany z pancernych.

Wiem, wiem o co Ci chodziło. Żałuję, że po pancernych nie zagrał żadnej charakterystycznej roli, ale widać dubbing był mu pisany.

W Pancernych odwalił na tyle dobrą robotę, że wystarczy to do zapamiętania jego twarzy na całe dekady ;)

piotrek18tw

Nawet tę twarz dali na etykietę wina:

http://www.nasze-wina.pl/core/wine/7029/?came_from=/auth/wine/lista/&listbox_cla ss_name=WineListListbox

Tak więc pijmy zdrowie Pana Włodzimierza, ja również uwielbiam dubbing w jego wykonaniu (aktorem zresztą też jest dobrym).

bozo777

To prawda.Głos miłego starszego pana:-) Dla mnie na zawsze pozostanie ,,Gepettem" z ,, Przygód Pinokia"(1972)

Brandon568

Mała poprawka:głos poczciwego dziadka;-) To co napisałem wcześniej mogło dwuznacznie zostać zinterpretowane

Brandon568

A w ogóle ,,Press" oznacza ,, naciśnij" po angielsku:-)

Brandon568

Założę się, że zmiana głosu ze względu na wiek nie przeszkodziłaby mu w dalszym świetnym graniu Sylwestra w ,,Zwariowanych Melodiach" gdyby je jeszcze robili i życzę mu aby doczekał do ,,Kosmicznego Meczu 2" bo taki głos tego kota może się już nigdy nie powtórzyć.

Nie wygląda bynajmniej na nieszczęśliwego z tego powodu

Wielka szkoda dla polskiego kina. Nie dość że utalentowany to po prostu bardzo przystojny. Na prawdę kompletnie nie rozumiem czemu znikł z ekranów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones