Weronika Humaj

6,8
2 557 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Humaj

Kurczę. Ile Weronika ma lat?
Dobrze gra ( moim zdaniem) i jest śliczna + genialna figura. I ani widu, ani słychu. Musi tak być w Poslce jak komuś coś NAPRAWDĘ dobrze idzie a nie dlatego, że ma wysoko postawionych rodziców/przyjaciół/zrobił cos skandalicznego...?

Buka91

Jak najbardziej się zgadzam. Zachwyciła mnie w 'Julii'. Naprawdę śliczna i utalentowana dziewczyna. :)

black_escapist

O kurcze, myślałam, że to jakaś aktorka z dorobkiem bo gra naprawdę dobrze. Miłe zaskoczenie:)

Nephi

Ja tak samo jestem zaskoczona, fajnie gra. Na pewno zrobi karierę, jeżeli nie uderzy jej woda sodowa do głowy :). Myślałam, że ma większe doświadczenie na planie. Błyszczy szczególnie przy Poli, bo ta druga nie ma za grosz talentu.

Buka91

urodzona w 1993r. z krakowa chodzi do II LO w krakowie do klasy politologicznej , za duzo podkladu na twarzy nie ma sie co ja zachwycac

smile886

weronika wcale nie jest z krakowa. pochodzi z niewielkiej wioski ok. 50 km od krakowa.
chodziłam z nią do gimnazjum, uczęszczała na kółko teatralne, i tak, jest utalentowana i śliczna.
poza tym gra na wiolonczeli , a jej siostra na pianinie, jak sie nie mylę.

rozilla

co ty mozesz wiedziec

smile886

A Ty uważasz się za takiego znawcę? Eh... Jak sie kogoś nie zna dobrze to nie wypada pisać wszystkiego co pierwsze przyjdzie do głowy drogi/a smile886 ;p Poza IILO Weronika uczy się jednocześnie w PSM IIst na wydziale rytmiki, a do tego jest bardzo sympatyczną, ambitną i zdolną osobą.

P.S.
rozilla - Weronika gra na fortepianie, a jej siostra na wiolonczeli.

entro

tego to sie mozna nawet z fejsa dowiedziec

smile886

to gratuluję umiejętnego używania facebooka ;p
a na przyszłość - zastanów się 2 razy zanim o kimś zaczniesz pisać nic o nim nie wiedząc.

entro

co ty mnie pouczasz hehe

smile886

nie pouczam - dobra rada na przyszłość :)

entro

raczej nie zapamietam

smile886

no to jest już twój problem. szkoda, bo będzie ci ciężko w życiu ;p

entro

no teraz to sie chyba w psychologa bawisz :D

smile886

psychologia nie ma tu nic do rzeczy. to jest tak zwana "mądrość życiowa", wiesz, lepiej, że ja ci to teraz mówię niż jakbyś się później dowiedział/a od kogoś w mniej sympatyczny sposób :)

entro

nie widze sensu dalej prowadzic rozmowy jak mnie masz tej "madrosci zyciowej "
uczyc

smile886

a kto Ci słoneczko każe się tutaj wypowiadać? ;p

entro

BIJCIE SIĘ.

Buka91

Co nie zmienia faktu, że prywatnie Weronika to świetna osoba...

MissyBlack

i o to chodzi ;)

rozilla

Bardziej chodzi o to jaką jest aktorką ;P
A moim zdaniem dobrą. Tym bardziej na ten wiek. Myślałam, że jest starsza.

PS Skończcie komentarzowe kłótnie ludzie... To żenujące. Co mnie interesuje czy mieszka w Krakowie czy w Wąchocku i czy gra na harfie czy na nerwach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones