Weronika Książkiewicz

7,2
17 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Książkiewicz
Veronica86

Ale na tym portalu nie ocenia się wyglądu aktorek/aktorów tylko ich umiejętności aktorskie czyli to w jaki sposób odgrywają swoje role a nie jak tylko dobrze w nich wyglądaja. Żeby napisać o tym, że jest piękna to zapraszam podzielić się o tym na innym forum - np. na pudelku.

raiven

niby nic specjalnego ale jak się na nią patrzy to ma coś takiego że przyciąga wzrok :D

raiven

Podzielam zdanie Raiven to nie portal od tego. Nie wiem czemu "zazdrość żdzera" jeśli się komuś nie spodoba. Każdy ma swój indywidualny gust

EmilkaC

Jest ładna tego nie można zaprzeczyć, ma coś w urodzie co przyciąga wzrok no i przede wszystkim jest blondynką.

Veronica86

Jest w niej coś na pewno podoba mi się jako kobieta co do talentu przemilczę

użytkownik usunięty
Veronica86

Nie jest piękna. To Twój gust, wg mnie wygląda okropnie, jakby przesadziła z liftingiem. Ohyda!

Słuchaj ja ja widziałam na zywo i wiem lepiej.

Veronica86

hahaha rozbawil mnie twoj koment!
dla jednych piekna, dla innych nic specjalnego a dla jeszcze innych wrecz brzydka. takie zycie. kazdy ma swoj gust i nie ma po co sie klocic czy jest tak czy inaczej, bo to bez sensu.
moim zdaniem jest specyficzna i oryginalna. nie piekna, ale ladna. ma magnetyzm i cos, co przyciaga spojrzenia a co do talentu to tak jak koledzy i kolezanki powyzej.. raczej srednio na jeza. gra zazwyczaj bardzo podobne role i to w dosc drewniany sposob, ma chrakterystyczny akcent i drazniaca maniere w glosie. poza tym prywatnie tez wydaje sie dziwna i lekko nierozgarnieta (widzialam ja u kuby wojewodzkiego).

Veronica86

Zgadza się jest śliczna tak jak Magdalena Łaska czy Emilia Komarnicka.

A jak ma się do tej jej urody jej aktorstwo oczywiście porównując do niej Łaskę czy Komarnicką ?

Odpowiedz sobie na to pytanie w ciszy.

Veronica86

Kiedyś była. Teraz wygląda sztucznie.

Veronica86

Nie zgadzam się z większością. Uważam Książkiewicz za świetną aktorkę i prześliczną kobietę!
Czy oglądaliście Prawo Miasta z Weroniką w roli głównej? To był najlepszy polski serial kryminalny i go przerwali, a Weronika była w nim po prostu boska! Powinni ją bardziej promować i robić z nią więcej filmów i programów, drugiej takiej księżniczki nie mamy...
A takie gwiazdy ekranu zwykle są troszkę dziwne, narcystyczne i zmanierowane, od tego są gwiazdami, żeby takimi mogły być!
I za to je kochamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones