Weronika Książkiewicz

7,2
17 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Książkiewicz
BEATAiDAMIAN

w połowie:) w drugiej połowie jest polką;p

Princi_1

a w trzeciej połowie jest blondynkom i nie mówie tu tylko o kolorze włosów

merde

*blondynką, inteligencie.

Gucio85

hehe nie wiedziałem;)

NamiKissyKissy

Wiem przecież NAMIKISSY inteligentko

NamiKissyKissy

Przecież blądynki nie są inteligęntne.

tomucho77

jaka jest pierwsza reakcja blondynki po tym jak wejdzie do samochodu?
- JA PIER.....LE, ALE MAM DUŻO LUSTEREK !!

tomucho77

Szczerze mówiąc jak widzę taki komentarz to nie wiem czy mam do czynienia z idiotą, czy z osobą chorą umysłową, bo NORMALNA osoba wie doskonale że kolor włosów nie mówi nic o człowieku, ani o jego charakterze. Tak samo jak ktoś jest niski to nie znaczy że nie może być seksowny, albo jak ktoś ma rude włosy to że od razu jest wredny. To są głupie przesądy i moim zdaniem nie powinno w ogóle ich być, a jak ci tak trudno patrzeć na blondynki to wyobraź sobie że ona jest brunetką i wtedy ją oceniaj. Pozdrawiam.

merde

A na jakiej podstawie tak stwierdzasz? Widziałam z nią kilka wywiadów i całkiem dobrze sie wypowiadała, po za tym piękna kobieta ;)

BEATAiDAMIAN

a tak;)

BEATAiDAMIAN

no na pewno, przynajmniej w połowie ... to widać na pierwszy rzut oka ma typowo,że się tak wyrażę rosyjskie rysy :D chodzi mi tutaj o takie lekko skośne oczy (mnie się takie strasznie podobają...zazdroszczę...) takie jak ma np. Svetlana Khodchenkova(http://gfx1.fdb.pl/bqc7ds)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones