Wiktor Zborowski

7,5
14 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiktor Zborowski

Zapomnijcie o Zbrojewiczu i Pawlaku. Dla mnie idealny głos dla Dartha Vadera ma pan Zborowski. Kto jest za?

użytkownik usunięty
garfield_7

Niezła myśl, ja akurat wolę Grzegorza Pawlaka do ról tych dobrych, np. Skippera z "Pingwinów z Madagaskaru" i innych takich ostrych sierżantów.

Popieram. Pawlak jest całkiem ok jako Vader, ale Zborowski byłby strzałem w dziesiątkę.

garfield_7

Mógłby kostium nosić,wzrost pasuje

kinoman02

Dobry pomysł. Jestem za.

garfield_7

Czy ja wiem... Oczywiście byłby lepszym wyborem niż ktoś taki jak Zbrojewicz, którego głos zwyczajnie nie pasował mi do Dartha Vadera, ale Pawlak wcale nie był w tej roli taki najgorszy. Mnie prywatnie głos Pana Zborowskiego bardziej kojarzy się z takimi ciepłymi i przyjaznymi postaciami jaką przykładowo jest Gandalf, dlatego właśnie o wiele chętniej wolałbym usłyszeć go w roli Obi-Wana (Bena) Kenobiego. Co prawda Miłogost Reczek podkładając głos Obi-Wanowi wypadł całkiem dobrze, ale mam taki problem że słyszę jego głos już praktycznie wszędzie! Dlatego właśnie osobiście postawiłbym raczej na Pana Zborowskiego gdyby to zależało ode mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones