Will PoulterI

William Jack Poulter

7,5
18 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Poulter

W ogóle wyobrażacie sobie tego aktora w jakiś horrorze, albo thilerze ? Jak ja na
niego patrze, to mi się śmiać chce - głównie przez te brwi.

KoneserFilmow

wydaje mi sie, ze sobie specjalnie tak zrobil, moze jego agent mu to doradzil, bo jak mial normalne byl tak nie wyrazny az do obrzygania, a tak jak sie powie "chlopak z wiecznie uniesionymi brwiami" to wiadomo o kogo chodzi.

KoneserFilmow

no własnie,szczególnie w Narni jak grał,śmiech na sali:D

KoneserFilmow

Dla mnie zawsze będzie prawiczkiem z Millerów ;D

KoneserFilmow

Ja sobie wyobrażam, można by go dać do roli jakiegoś świra i pewnie by się sprawdził :)

KoneserFilmow

Słyszałam gdzieś, że on ma grać w remake'u horroru z klaunem. Mam nadzieję, że go tam obsadzą i już nie mogę się doczekać. Jego twarz jak najbardziej pasuje do horrorów, on dopiero zaczyna i jest na dobrej drodze. Jestem bardzo ciekawa co jeszcze pokaże :)

KoneserFilmow

Ja mysle ze da rade. Szczegolnie po tym, co pokazuje w The Revenant, swietna gra, nic wspolnego z komedianctwem.

Da rade, tak jak dal rade Jonah Hill, po roli w Supersamcu (Superbad) kto by pomyslal, ze teraz bedzie gral w najlepszych filmach obok gwiad takich jak Leonardo Di Caprio czy Brad Pitt.

Dalmacy

Zgadzam się. W The Revenant pokazał, jak bardzo wszechstronnym jest aktorem.

jojok21

Zgadzam się, ma talent i dobrze się go ogląda. Fajnie grał z Hardym, taki przydupas Fitzgeralda haha

Dalmacy

mnie się podobał w The Revenant, głównie ze względu na to, że często był bity, kopany i podduszany.

KoneserFilmow

a ja go znam z dramatu "Wild Bill", gdzie jest swietny... :)

KoneserFilmow

Zagrał z Leonardo DiCaprio w Zjawie nominowanej do Oscara!

KoneserFilmow

Niby tak, a jak rewelacyjnie w Zjawie

KoneserFilmow

Nieprawda, idealnie zagrał policjanta - rasistę w "Detroit"!

KoneserFilmow

4 lata później i genialny występ w Black Mirror - Bandersnatch. Fajnie, że są jeszcze aktorzy, którzy umieją zaskoczyć swoim wachlarzem umiejętności.

rainbow_xx

Miałem to samo pisać, po wybraniu opcji "Śledź Colina" to co Will tam wyprawia, to naprawdę pokaz dobrych umiejętności aktorskich, szczególnie gdy się ma porównanie do jego roli np. w "Millerowie" czy "Opowieści z Narnii".

filmowy_laufer

Dokładnie!

rainbow_xx

Dokładnie, jest świetny! Nie wiedziałam, że potrafi tak grać. Muszę koniecznie przejrzeć jego ostatnie filmy.

KoneserFilmow

Ma się pojawić w horrorze Midsommar. Kolejnego filmu twórcy Hereditary. Będziesz mógł sprawdzić jego umiejętności ;)

KoneserFilmow

Jego wizerunek twarzy został wykorzystany w grze horrorowej "Little Hope" :P

Sonyeo

I jego charakter był genialny :D

KoneserFilmow

"Little Hope". Zagrał w horrorze, całkiem znośnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones