Will PoulterI

William Jack Poulter

7,5
18 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Poulter

Nie powiem, gra przekonująco i nawet dobrze, ale tak jak mam prawo do własnej opinii tak uważam że ma twarzy typowego tępaka. Tępe i wredne spojrzenie, kocie ruchy i do tego te zmarszczone brwi. Nie lubię filmów z nim

songohan31

Wygląda jak Mark Wahlberg.

songohan31

Haha, ''seba z podwórka'', dokładnie :D

songohan31

Cysty dzidziuś

songohan31

dokładnie!

paulinanyan

to samo odczucie :D

songohan31

Hahaha jego wygląd nie jest jakiś powalający, ale nawet go lubię w Więźniu Labiryntu i śmiałam się z niego w Millerowie ;)

songohan31

taki hamerykański bully-cwaniaczeko-niespełniony futbolista okropna facjata, ale ludzie piszą, że gra dobrze,no to im wierzę.

songohan31

Jeszcze jako dzieciak dawało mu to uroku

songohan31

he he wlasnie mysle to samo tepak :)

songohan31

Dla mnie to taki bardziej bartek

songohan31

haha bardzo celne stwierdzenie: "typowy seba z podwórka". znam takich z dzieciństwa :)

carreno

Sebowaty wygląd, fakt, ale w Zjawie zagrał naprawdę nieźle!

grabarz666

On jest generalnie dobry. Z tym, że jego charakterystyczny wyraz twarzy dosyć mocno zawęża jego role do wszelkiej maści rozrabiaków, rzezimieszków i sebków. Jest bardzo charakterystyczny i przez to ludzie albo go lubią, albo nienawidzą :D

songohan31

ktoś musi grać "Sebów" :D

hellfiredoma

tylko, że on ich nie gra

songohan31

Na 9gag wstawili go w listę "punchable faces" :D

songohan31

mnie on wnerwia , wyraz twarzy ma taki że nachodzi ochota strzelic mu w pysk

timon_filmweb

Coś czuje że stając z nim twarzą w twarz nie byłbyś taki cwany ;)

+ koleś ma 25 lat i osiągnął już wszystko to, do czego nawet nie zbliżysz sie przez całe swoje życie.

witaltas

No raczej bym był cwany , a po co mam zblizać sie do tego co on osiągnął??? głupie porównanie

timon_filmweb

Ok. Internetowy napinaczu :)

witaltas

Masz problem ?

timon_filmweb

Dzięki Seba, jakieś się znajdą ale poradzę sobie z nimi ;)

songohan31

Nie wiem jakich "sebów z podwórka" mieliście na swoich podwórkach, ale prawdopodobnie znacie ich tylko z idiotycznych filmików abstrachujów.
Seba, bo typ zazwyczaj jest krótko ostrzyżony? Nieźle sobie dzieci poużywaliście, ale nie kompromitujcie się więcej takimi wpisami. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones