William BaldwinI

William Edward Baldwin

7,0
2 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Baldwin

William Baldwin jest najprzystojniejszym z calego rodzenstwa.zawsze myslalam ze jego imie to Alec a nie William ...nie wim dlaczego.Zreszt to nie ma znaczenia on....jest the BEST

notabene

Wiesz ja tez myliłam jego imie z Aleckiem. Też uwarzam ze jest najprzystojniejszy z braci. Pozdrawiam.

ewela37

oo tak ja też tak uważaM :D potrafi sie wczuc w rolę która gra i przystojniak to z niego jest;)

notabene

Ahaha, Alec i Wiliam sa strasznie podobni, no nie? :D Ale czesto pisza na Williama Billy O.O nie mam pojecia czemu, to przeciez nie jest skrot od jego imienia :P Ale i tak William jest ladniejszy ;)

zgnila_ssstokrotka

Bill to jest skrot od imienia William :).

inabstracto

tak? HAHAHAH --' no to nie wiedzialam ;p zawsze mnie to ciekawilo ;) skad to sie wzielo
William-Bill?
<lol> mi tak niezbyt pasuje ;)

zgnila_ssstokrotka

No moze dziwic, ale wystarczy, ze sprawdzisz, jak brzmi pelne imie Clintona :).

notabene

omg przed chwila obejrzalam film z nim i mylslam ze sie w napisach koncowych p omylili z imieniem, a to jest wiecej braci??? ahaaa :D
cialabym byc w siostrą ... :D

pukka

ALEC mimo wszystko.
WILLIAM był świetny tylko w "TRZECH SERCACH" i "LINII ŻYCIA", n i jeszcze w "CZYSTEJ GRZE". I to tyle.
Tymczasem ALEC to:
"POLOWANIE NA CZERWONY PAŹDZIERNIK"
"GLENGARY GLEN ROSS"
"MALICE"
"LEKCJA PRZETRWANIA"
"UCIECZKA GANGSTERA"
"COOLER"
"AVIATOR"
"INFILTRACJA"
"30 rock"

AutorAutor

Zgadzam się z Tobą w 100%.
Alec... zdecydowanie.

notabene

A ja zobaczyłam w "Path to war" Aleca Baldwina i byłam pewna, że to William. Tylko brak charakterystycznych brwi mi nie pasował ;P

notabene

Zdecydowanie Alec.

Alec jest jak dla mnie najbardziej charakterystycznym z braci. William mi się myli z Danielem, a Stephen mnie przeraża..

notabene

dla mnie wszyscy bracia wyglądają tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones