William MoseleyI

William Peter Moseley

7,7
4 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Moseley

Gdybym był gwiazdorem, byłbym przystojniejszy. Wysoki itd. :)

Tatar

Możliwe, możliwe, ale jak na razie to Will tutaj rządzi :D

Lynn_2

hehehe a ja nie rozumiem tego tematu o.O

Loona_

Chodzi o to, że gdybym należał do grona gwiazd, wyprzedziłbym go w rankingu przystojniaków. Po siłowni, górowałbym nad nim samą posturą. Jestem od niego wyższy o sześć centymetrów. :)
Ach!.. szkoda że tylko gdybanie!.. :(

Tatar

heheh :D ok, A ja Cie już po Nicku rozpoznaje ;] jesteś fanem Anny?

Loona_

Tak, jestem. Wielbiciel Anny Popplewell.

Tatar

A ja Skandara ^-^ miło mi poznać :) <za krótki>

Loona_

No dobra, wiem, nie powinnam się Wam wtrącać, ale jedna sugestia:
Ty wysoki i umięśniony, ona smukła i piękna, proponowałabym nie peszyć Willa (o jego urodzie czy też nie to jakby inna kwestia - nie bądź aż tak zazdrosny, w końcu plotki o jego romansie z Anną się nie potwierdziły ;>) i np. przenieść się do maili albo na blog któregoś z Was ... Dzięki temu takie subtelne osóbki jak ja nie wchodziłyby Wam w paradę ... ;)
Pozdrawiam ...

Kotylion

LOL :) Zmieńmy temat... Porozmawiajmy może o jego krótkich scenach w trailerze :0 Widzieliście, ze Adamson nie zrezygnował z "For Narnia" :)

Lynn_2

hehe no też mi to wpadło w ucho. może to będzie taka kwestia "tradycja" :P

Loona_

"For Narnia" robi się już takie trochę oklepane, nie sądzicie? :D

Amadis

Tak, zwłaszcza że była ta sama kwestia w pierwszej części i też ruszając do bojju.... Ale możnaby rzec że to taka myśl przewodnia :P

Christinka

Tak samo jak "I am prince Caspian". Mówi to już dwa razy (w production blog i w trailerze), ale mam nadzieję, że któreś z nich sobie odpuszczą i będzie to tylko raz w tym filmie :D

Amadis

Hmmm... Przecież musi się przedstawić Narnijczykom i rodzeństwu. Prawda??

Christinka

No właśnie! Musi być jakieś zapoznanie się.
.

Tatar

Może mają sklerozę i trzeba im mówić wszystko po dwa razy. A 'For Narnia' ucieszyło mnie niezmiernie już w pierwszej części, zwłaszcza że mówi to ... o sorry, "krzyczy" zakuty w puszkę ... ehkm, no chłopiec ;>

Kotylion

Czyżbym wyczuwała nutkę ironii? ;>

Christinka

A o którą dokładnie część mej fantastycznej wypowiedzi Ci chodzi? ;>
No wybacz, widok tego krzyczącego Piotra ucieszył mnie niezmiernie. Szyszaki w ogóle są niezmiernie twarzowe ;>>

Kotylion

Ciekawe co byście mówiły na widok takiego Tatara w zbroi, z mieczem w ręku.

Tatar

wydaje mi się czy wyczuwam nutkę zazdrości?
:) hehe

agusiek303

Jakbym tak mógł powymachiwać mieczem na ekranie... piałybyście!
Wysoki facet, na koniu z mieczem w dłoni, o przeszywającym spojrzeniu...

Gdybym oczywiście miał predyspozycje i mozliwości do grania w czymś takim...

Tatar

Aha! Zapomniałem dodać długie, rozkołtunione włosy, opadające na plecy...
I co dziołchy, nie podobałoby się wam coś takiego?!

Tatar

jak na razie mam zbyt ogólne dane, żeby Cię podbudować, Tatar :) Z resztą, przecież jesteś zajęty i to chyba nie nam masz się podobać .. ;)

Tatar

Widzę, że jesteś bardzo pewny siebie :D
No cóż...nie wiem jak wyglądasz więc nic nie mogę tutaj powiedzieć
Pozdrawiam i udanego weekendu

agusiek303

Nie tak pewny, jak mogłoby się wydawać...
:I

Tatar

oO' tematy wrą po premierze Kaspiana xDD
no no no xDD

paczek93

Na to wygląda. jedni jadą, drudzy dają...

Tatar

Agusiek, wspominałaś że nie wiesz jak wyglądam. Więc oto mój opis:
Wzrost: 186 cm
włosy: ciemny blond
oczy: szare
wąska twarz, duży orli nos, długie ( jak na razie) włosy opadające do połowy pleców, kręcące się;
jak niektórzy mi mówili, z twarzy widać mi tylko nos i okulary, twierdząc że włosy zakrywają.

Tatar

:D Przepraszam, jakieś takie dziwne pojawiło mi się przed oczami. Ale to tak zawsze za pierwszym razem, grunt to zmienić to później. A więc rozpoczynam ponowne skanowanie...

Kotylion

Czy opisałem się zrozumiale? Bo sądząc po wypowiedzi Kotyliona to nie.

Tatar

wg mnie był to całkiem niezły opis xD
zaczynam sobie ciebie wyobrażać xD

paczek93

Nie, opisałeś dobrze, to zwyczajnie ja musiałam na chwilę poskromić nazbyt wybująłą wyobraźnię, to wszystko. Tym co powiedziałam spróbuj się nie przejmować :)
Dobrze opisałeś, choć oczywiście zdjęcie zawsze byłoby lepsze :)

Kotylion

Póki co, na razie nie zamierzam ukazywać twarzy.
pozdro

Tatar

I bardzo dobrze, prawidłowo

Kotylion

Aha, wiesz co, Tatar? Przyglądałam się w kinie Annie i, choć nie mogę być nistety w tej kwestii zbyt obiektywna, w moim mniemaniu (poza jedną, jedyną, ostatnią sceną, kiedy już się "zrobiła") to naprawdę ładna kobieta.
No, a poza tym rzadko znajduje się zestawienie ciemnych włosów i niebieskich oczu :)

Kotylion

I może to właśnie czyni ją ładną.
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Tatar

Nie mnie to oceniać ;))

Kotylion

A tak wracając do tematu, to może i byłbym przystojniejszy, pod warunkiem że zacząłbym częściej myć włosy, zapuścił bródkę i przybrał na ciele w postaci efektów siłowni i innych przydatnych, zwiększającyh siłe ćwiczeń!...

Kotylion

Hehe ja mam bardzo ciemne włosy i niebieskie oczy :D a Anna jest ładna nawet, zwłaszcza w końcowej scenie np. kiedy żegna się z Kaspianem (wiecie o który fragment filmu mi chodzi, no nie?)

Lightley

Lightley, co to ma do rzeczy?!
??
l:o

Tatar

Do rzeczy jeszcze sprzed "wracając do tematu".
A więc ciągnąc "do rzeczy" -> mnie się tam właśnie nie podoba :))

Lynn_2

Will jest super ja i ty terz jestesmy przystojni, ale on jest super aktotem.

Tatar

Wiesz, aktorstwo wiąże się z tym, że jakiś wygląd trzeba mieć (choć, nie zawsze...). Will jest ładny - taki chłopięco-czarujący, że tak powiem ;D. Mam nadzieję, że odstanie jeszcze jakąś rolę oprócz Piotra w Narnii i nie spocznie na laurach.

Giwi

Trzeba mieć dobrą prezencję, charakter i talent... A ja raczej nie mam żadnego z tych trzech...:( A już wygłupiać się czy udawać... niestety!..

Tatar

z bolem na sercu muszę przyznać, że nie dorastam mu do pięt! Ale jakbym mógł, to bym go pobił w rankingu przystojniaków!!

Tatar

aktorzy,nawet tacy z jedną rolą [chodzi mi o jedną postać ale w kilku filmach] są zawsze idealnie wystylizowani.

paczek93

Tak... Wystylizowani... Mają rzesze ludzi, którzy ich lubią i podziwiają...

Tatar

podziwiają, i chcą się do nich jak najbardziej upodobnić.

Julia_20

Bo kazdy chce czymś zaimponować! Sięgnąć szczytów i gwiazd! Chce byc kims lubianym i podziwianym!

Tatar

Piszesz teraz o sobie? xD Bo takie wrażenie odniosłam, gdzieś już chyba podobnie to napisałeś.
Oczywiście ja również chciałabym "sięgnąć szczytów i gwiazd", "być kimś lubianym i podziwianym"!

Julia_20

Tak, mam skłonność do powtarzania się. Ktoś nawet powiedział że nie da się ze mną o mnie rozmawiać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones