William Shatner

William Alan Shatner

7,3
3 433 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Shatner

jako kapitan Kirk facet ma i sile i lagodnosc,wrazliwosc styl i fantazje - po prostu sie go oglada z zachwytem! klasa aktor

frank_8

W Boston Legal jeszcze lepszy. Powiem tylko... Denny Crane!

Black_Smoke

Denny Crane!

frank_8

Podpisuję się pod twoją wypowiedzią obiema rękami. Jest rewelacyjny
w roli kapitana Kirka. Brakuje go w nowych częściach Star Treka - nie ma na kim wzroku zawiesić. Podobno w najnowszym Star Treku (2008) nie będzie go wcale za to pojawi się Nimoy. Pewnie będzie hała.

ataner1

Kirk ;) - tylko ze Star Trekiem go kojarzę, ale to chyba wystarczy :) - to była rola jego życia :)

frank_8

Jest idealnym kapitanem Kirkiem :)Najpierw słyszałam (dużo) o tej postaci dopiero potem widziłam serial i przestałam sie dziwić czemu ta postać jest taką ikoną. Stworzył ją genialnie ,dzęki niemu Kirk miał mnóstwo uroku i tak jak piszesz "sile i lagodnosc,wrazliwosc styl i fantazje" co nie jest łatwo połączyć ....(Tylko zdziwiło mnie że ma 1,80m wzrostu ,na ekranie wydawał mi sie niski :>)

sephora

Całkowicie się z wami zgadzam. On i Nimoy to najlepsza para aktorów jaką mogli wybrać do Star Treka

frank_8

I chyba nikt nie potrafi tak patrzeć jak kapitan Kirk :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones