Wojciech Mecwaldowski

7,4
23 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecweldowski to kompletna porażka... On ma być śmieszny? Przez przypadek widziałem jeden odcinek serialu tancerze i "śmieszna scena" utwierdziła mnie w przekonaniu, że to fatalny aktor. Stara się być zabawny na siłę, ale nawet na pajaca trzeba się nadawać. Kto wziął taką gębę do TV?

mmrowichoo

zgadzam się w 100 % ,lepsi chodzą po ulicach :) Jest sztuczny ;p Dno jednym słowem .

mmrowichoo

A ja się nie zgadzam i c h u j!

mmrowichoo

lepsi od lepszych zawsze się znajdą, też się nie zgadzam i kuj

mmrowichoo

Opierasz swój osąd na jednym, przypadkowo obejrzanym odcinku drętwego serialu. On w "Tancerzach" był jednym z lepiej grających pośród ogólnej miernoty. Nie zgadzam się z tobą, że to słaby aktor...

mmrowichoo

A ja się zgadzam z tymi, co się nie zgadzają i hoj!

adulescentiae

To ja wam ku*** powiem,że się gówno znacie bo Gość moim zdaniem jest jednym z najlepszych aktorów w Polsce !
W "Tancerzach" zagrał bezbłędnie !
Dzięki niemu nie wiało nudą !!!

OlciaxGlamcio

prawda. jest maksymalnie plastyczny i naturalny. bardzo dobry aktor.

OlciaxGlamcio

No, ale czemu to w odpowiedzi do mnie? Ja go lubię bardzo!

adulescentiae

Sorx to przez przypadek :)

mmrowichoo

Jak wysnuwasz wnioski po obejrzeniu jednego odcinka 'Tancerzy' to Ci współczuję.

NAJPIERW COŚ DORZE POZNAJ, POTEM SIĘ WYPOWIADAJ.

mmrowichoo

po obejrzeniu Stacji z nim w roli głównej utwierdzam sie w przekonaniu, ze ten aktor to geniusz komedii, mnie w kazdym razie bawi wysmienicie

mmrowichoo

Jeśli oceniłaś Go po jednej scenie w Tancerzach no to polemika jest zbędna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones