Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Muszę przyznać, że bardzo mnie urzekł film Wesele oraz Dom Zły, uważam że to jedne z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Uważam że to świetny reżyser, jednak jednocześnie twierdzę że trochę szkoda, że lubuje się tylko w jednym rodzaju filmów. Chodzi mi o to, że nie oczekuję, że teraz zacznie robić komedie, ale jakaś odskocznia od dramatu i smutku były by interesująca. Jak myślicie?

Adamhulk17

Ten rezyser ma swoj styl i najlepiej czuje sie w takiej wlasnie konwencji - filmu ocierajacego sie o groteske i czajacy sie za rogiem surrealizm.
Musze przyznac, ze do filmow polskich podchodze z zaprogramowana nieufnoscia, ale moj kolega tak strasznie zachwalal "Dom zly", ze sie przemoglem.
Dzis jestem fanem tworczosci Smarzowskiego, tak po prostu.

per333

Wojciech Smarzowski jest jednym z najlepszych reżyserów w naszym kraju. Naprawde jego filmy stoją na najwyższym poziomie pod każdym względem. Wesele i Dom zły są po prostu świetne!

dawidznajmiecki

Zgadzam się, te dwa filmy są genialne. Smarzowski ze swoimi pomysłami i wykonaniem filmów wyłamuje się z polskiej przeciętności kinowej ostatnich lat i oby to się nie zmieniło. Każdy jego film to wydarzenie i co ważne do tej pory reżyser nie zawiódł ani oczekiwań widzów ani krytyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones