Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Mam wrażenie, że w bibliografii brakuje Kuracji Smarzowskiego... rewelacyjny film!

turkuc podjadek

To był teatr TV, ale bardzo dobry... może nawet lepszy od filmów...

lukasz78902

Małżowina tez jest teatrem TV a jest w filmografii, chyba na filmwebie brakuje konsekwencji :(

puffball

Dokładnie. "Małżowina" była realizowana jako teatr TV i znalazła się w filmografii Pana Smarzowskiego a "Kuracja" już nie. Myślę jednak, że fani tego reżysera wiedzą o tym rewelacyjnym spektaklu. Zresztą widać to w niniejszej duskusji. A swoją drogą Filmweb coś jakby zaczął schodzić na psy.

turkuc podjadek

Gdyby ktoś chciał ocenić podaję link - http://www.filmweb.pl/film/Kuracja-2001-596034

Oczywiście polecam.

markomdm

Heh... widzę, że usunęli Kurację z filmwebu...

markomdm

no wlasnie usuneli ale zdobylem z huba dc we wrocku kapitalny film
sorki teatr telewizjii

MendezZ

uważam, że teatr telewizji to hybryda teatru i filmu, dlatego też powinna się znaleźć w bazach filmwebu. niestety ci bardziej doceniają gry komputerowe, które w bazie od niedawna się znajdują :/

aciddrinker

Kuracja to bardzo dobra sztuka i powinna się tutaj znaleźć. Przypadkiem dzisiaj trafiłem na nią w TV, tylko szkoda, że nie oglądałem od samego początku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Battledust

Zgadzam się fenomenalny Teatr TV. Role Topy i Pieczyńskiego zwalają z nóg. Jeśli takiego aktora, jak Pieczyński polski film jest w stanie zatrudnić średnio co dwa lata to pokazuje to dno naszej kinematografii. Zresztą, gdyby nie Smarzowski to nie byłoby też Topy na ekranie.
Jednak ten Teatr TV, jak i inne powinny być uwzględnione na filmwebie, bo polski Teatr TV to eksperyment teatru telewizyjnego, więc skoro są tu filmy telewizyjne i seriale to takie sztuki TV też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones