Xolo Mariduena

7,4
1 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xolo Mariduena

Brzmi jak nadane przez sektę scientologiczną czy niebo kacmajora (specjalnie z małej litery, bo nie darzę szacunkiem ani tych sekt ani ich kapłonów).

perun_6

Naprawdę czy ma to znaczenie ? ;)

buterfly

W życiu zdecydowanie tak ;-)

perun_6

Mówię raczej o religii którą wyznaję albo też nie ;) .

buterfly

To jest imię, więc chyba ma ;-)

perun_6

Dla mnie nie ma żadnego ;)

perun_6

ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia Katarzyna Figura, która swoje dzieci nazwała Koko i Kaszmir.

_Bunuel_

I też z tym żyją ;)

perun_6

Imię jak imię. To akurat pochodzi od Xolotl- aztecki bóg piorunów i śmierci. 16 sekund szukania w necie. Ale tego szkoła gimbusów nie uczy. Notabene twoja ksywa jest lekko spokrewniona z tym imieniem, bo przecież Perun to słowiański odpowiednik Xolotla. Chyba, że nie wiedziałeś?

Grimar

Szkoła gimbusów? Jak śmiesz mnie obrażać nie znając mnie tępa pało? Napisałem coś na Twój temat obraźliwego? Więc stuł dziób. Moja córka jest już na studiach, więc z tym gimnazjum nie trafiłeś.

Po drugie Xolo, to skórt od Xoloitzcuintli a nie Xolotl. Jak byś skończył szkołę, to byś widział, że meksykanie jak i mieszkańcy ameryki północnej, nie nadają imion pochodzących od bogów dla zwykłych śmiertelników, bo jest to bluźnierstwo.

perun_6

No i widzisz, do czegoś konstruktywnego doszliśmy

perun_6

Tym komentarzem to akurat pokazałeś, że gimbusiarstwo to nie wiek a stan umysłu...

perun_6

Jak by to profesor powiedział dyskusja neandertalczyków a nie osób na poziomie a pacząc po twojej konstruktywnej wypowiedzi to określenie gimbus tu pasuje na miejscu. Co nas obchodzi że twoja córka jest na studiach to niema nic do poziomu twojej dyskusji, chciałeś pochwalić się że ona miała możliwość skończenia gimby i innych szkół i dostała się na studia, studia jeszcze nic nie znaczą, połowa tych wykształconych studentów mało co umie a ich wypowiedzi są na poziomie osób które świeżo skończyły gimbe. Chociaż te osoby co dostąpiły zaszczytu skończenia gimby mają bardziej konstruktywne zdania, więc wnioskuje że masz 8 klas podstawówki i nic więcej ewentualnie jeszcze jakiejś zasadniczej szkoły zawodowej.

Kacper5

Wypowiedziałem się kulturalnie, nikogo nie obrażając. Grimar wyzwał mnie od gimbusów, więc dostał odpowiedź. Moja córka i moje wykształcenie to nie twój interes. Nie mam zamiaru tobie się tłumaczyć ile szkół i jakie studia skończyłem. Tyle w temacie.

perun_6

,,jak śmiesz mnie obrażać nie znając mnie tępa pało?" nie wcale a jeśli uważasz że obrazą jest nazwanie kogoś od gimbusa to naprawdę mentalnie jesteś na poziomie podstawówki, jak to mój profesor określa takich jak ty: osoby pokroju neandertalczyka których poziom wypowiedzi jest niewart uwagi. Ale najwyraźniej gimbus to za dobre określenie dla ciebie w sumie to określając ciebie gimbusem to obrażam gimbusa bo oni mają bardziej konstruktywne wypowiedzi niż ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones