Yong-hyeon Yun

8,8
40 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yong-hyeon Yun

Tylko na drugim z pięciu zdjęć jest ten aktor. Na pozostałych jest Yeong-ho Kim. A więc przy ocenie gry aktorskiej z serialu "Cesarzowa Ki" jest też złe zdjęcie.

mleczyk01

To strasznie irytujące jak się ktoś bierze za koreańskich aktorów a nie ma zielonego pojęcia o tym. To nie pierwszy raz jak widzę źle dodane zdjęcia (np. w Gosa2). Najbardziej lubię jak piszą, że np. aktor (mężczyzna) grał daną postać, która okazuje się kobietą (np. w Lalkarzu) :/

Elajza_7

Ja specem od azjatyckich produkcji nie jestem, ale ten serial bardzo mi przypadł do gustu. Weszłam tutaj, żeby przeczytać coś o aktorach. No i zauważyłam błędy. Jeżeli jesteś bardziej zorientowana, to może warto zaproponować pomoc? ;-)

Elajza_7

Ja specem od azjatyckich produkcji nie jestem, ale ten serial bardzo mi przypadł do gustu. Weszłam tutaj, żeby przeczytać coś o aktorach. No i zauważyłam błędy. Jeżeli jesteś bardziej zorientowana, to może warto zaproponować pomoc? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones