Zofia Wichłacz

7,1
13 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zofia Wichłacz

Inaczej nie jestem w stanie ocenic, jej gry aktorskiej. Aktorka jednej miny, wydymanych usteczek, na polwdechu i ze zmarszczonymi brewkami, jeszcze tylko brakuje tupania nozka.
I w "Miescie" i w "Rojst" nie dalo sie jej sluchac i ogladac, ale dopiero serial o Wedlu obnazyl jej calkowite beztalencie.
Rozumiem, ze ma rodzicow z branzy, ale niestety nie daje jej to legitymacji do bycia aktorem. Nie wiem, czy moznaby ja zawalifikowac nawet do "Trudnych spraw".
Jesli chcialaby pozostac w roli aktorki, ewidetnie powinna przejsc jakies szkolenie pod okiem prawdziwego aktora, oduczyc sie miny a la obstrukcja polaczona z rozwiazywaniem skomplikowanego zadania matematycznego.
Nie da sie jej ogladac i sluchac.
Nie.

uzytkownik_zajety

W punkt. Nic dodać, nic ująć.

uzytkownik_zajety

Będziesz ja oglądał jeszcze bardzo długo bo jest częścią kliki filmowej z racji urodzenia i przepchną ja wszędzie. Produkcje dostaje groźby ze maja wybrane aktorki wymienić na nią albo z filmu nici

Justibak

no jakoś w wielu produkcjach nie gra XD

uzytkownik_zajety

Oj, tak! Oglądam właśnie Recepturę i jest po prostu irytująca. Cały czas wygląda, jakby ją mdliło.

uzytkownik_zajety

Mam tak samo i nie kumam zachwytów ta aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones