Zofia Wichłacz

7,1
13 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zofia Wichłacz

Nie mogę jej zdzierżyć. Poprostu nie mogę. O ile w "Mieście 44" zagrała dobrze, tak w "Rojście" jest cięzkostrawna. Mina kota srającego na pustyni w każdej scenie.

lsd_flashback

Ja jej też nie trawie, wkurzala mnie w Belfrze i w Powidokach... Wszędzie jest... Do żadnego aktora nie miałam takiej awersji jak do niej...

Sylvie_7

Ona jest fatalna, wygląda jakby miała sparaliżowane pół twarzy nie była w stanie przekazywać nią mikro emocji. W każdej scenie ma identyczną mimikę, jest przez to całkowicie nieprzekonującą jako aktorka. Nie rozumiem zachwytów nad nią. Pewnie jest miłą osobą i w ogóle ale aktorką fatalną.

konyo

Dobrze, że nie jestem w tym sama, muszę się nastawić, żeby obejrzeć drugi sezon heh

lsd_flashback

Bo ona jest po prostu słabą aktorką. Czasem, jak reżyser ją dobrze poprowadzi, trochę się wybija, ale ogólnie drewno.

lsd_flashback

Obejrzałam właśnie serial i zgadzam się, że jej postać jest tam najsłabsza. Bardzo odstaje od reszty obsady. Ale jest podobno naturszczykiem bez aktorskiego wykształcenia, więc może dlatego.

lsd_flashback

Już pal licho grę, ale ta mowa programowanego cyborga bez dykcji...

lsd_flashback

Bo w Rojscie 97, obsadzili 26 latkę do roli kobiety grubo po 30. A to się nie mogło udać, plus to jak grała no nie pasowała tam zbytnio. Powinni obsadzić starszą aktorkę która by się wpasowała w lata 90'te.

MaXXi

Dokładnie. Ze względu na wiek aktorki ta postać wydaje mi się kompletnie nienaturalna. Staram się zbytnio na tym nie skupiać oglądając serial, ale jest ciężko

MaXXi

Jest obsadzona w tej roli, bo grała ją w poprzednim sezonie.

lsd_flashback

Jezu drogi, oglądam Rojst’97 i ledwo powstrzymuję się, żeby nie przewijać w całości każdej sceny, w której ona gra. Nie da się tego przeżyć.

lsd_flashback

Mam podobne odczucia. Kazda scena z nią w Rojst to męczarnia.
Miasto 44 mialam podobne wrażenia. Taka sierotka marysia.

lsd_flashback

Tak jest słaba aktorka i tak nadal będzie grała we wszystkim, bo dba o to tatuś dziekan filmówki

Justibak

thank you! ja powinnam każdą jej rolęgrać albo ktoś inny zdolny i wykształcony .

lsd_flashback

Coś w tym jest. Ma minę jakby się miała rozpłakać. Aktorka jednej miny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones