Zygmunt Miłoszewski

7,1
203 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Zygmunt Miłoszewski

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę. Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę. Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę. Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę. Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę. Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Dr Zofia zginęła?
Na końcu Karol mówi "Lisa, litości, jędza trzy dni temu urodziła." O kim mowa? :-)

RushComes

Ja myślę, że przeżyła. Nie mam teraz dostępu do książki, więc nie mogę tylko stwierdzić (jeżeli to zostało przez autora zasygnalizowane), jak wiele czasu minęło od wydarzeń w schronisku do otwarcia wystawy (czyli czy to możliwe, żeby w takim czasie przeszła całą ciążę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones