PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296269}

Łatek

Rovelló
7,5 254
oceny
7,5 10 1 254
Łatek
powrót do forum serialu Łatek

Jaka szkoda, ze nie wznowia emisji tego serialu. Codzien rano jak wstawalam to od razu z siostrami do telewizora lecialysmy i ogladalysmy te wszystkie bajki, w tym kochanego "Latka" :-)

ocenił(a) serial na 9
Metropholis

Dokładnie :) wiesz może,gdzie można go obejrzeć online ? chociażby parę odcinków ...

adult

No własnie nie wiem :-( Sama bym chetnie wróciła do wielu bajek z mojego dzieciństwa, ale niestety nawet w internecie nie mozna ich znaleźc :-(

ocenił(a) serial na 9
Metropholis

kurczę... jakie jeszcze bajki miło wspominasz ? :) 'Łatek' to był dla mnie hitem dzieciństwa !

adult

Bardzo dobrze jeszcze wspominam wieczorynke "Psoty Dudusia Wesołka" - zawsze jak tylko przychodził wtorek to na tej bajce musiałam być! Pamietam tez jeszcze z porannych bajek "Papirusa" i taki serial "Wyspy piratów" - zapomniałam jego tytułu i przez lata go szukałam i dopiero dwa miesiące temu gdzieś na niego trafiłam na YT tyle że po angielsku, ale i tak z przyjemnością obejrzałam :-) No i Disney - na tym dorastałam ;-) Oj, dużo by tego wymieniac a po latach chętnie by się wróciło choć na chwilę do dzieciństwa, ale teraz króluje Disney Channel, Cartoon Network i inne tego typu kanały, przez co tamte bajki poszły w zapomnienie... A Ty znasz coś z tego, co wymieniłam? A może masz jakies swoje? ;-)

Metropholis

Psoty Dudusia, Łatek, Papirus (dzięki tej bajce zawsze brylowałam z mitologii na lekcjach historii!) :D
Ja tam również bardzo miło wspominam bajki z "bajkowego kina" tvn'u.
Łebski Harry, Kuba Guzik, Inspektor Gadżet (oczywiście ta stara, rysunkowa wersja), He-Man, Conan, Kapitan Planeta...
Długo by tak wymieniać :D
Oj chciałoby się mieć wszystkie takie serie gdzieś nagrane żeby dzieciakom puszczać :)

syska93

Ach, zapomniałam! Łatka znalazłam kilka odcinków przed chwilką :)
http://bajki.onet.pl/latek,45171,serial.html#k_episodes

syska93

O jak fajnie! dzieki za link! :-*
No tak, jest co wspominac z dzieciństwa ;)

Metropholis

Hej, Wiem, że to stary wątek, jednak naszło mnie na wspominki i dopiero go odnalazłam. Od lat poszukuję pewnego serialu dla młodzieży, który lata temu (lata 2004, 2005) leciał po "Łatku" na tvp 1 lub tvp 2 w ramach programu wakacyjnego dla dzieci. Był to serial o grupie przyjaciół, wśród których był chłopiec, który miał styl a'la dziewczyna, był z nimi pies. Rozwiązywali oni zagadki kryminalne podczas wakacji, albo u kogoś gościli, albo podróżowali. Pamiętam np. odcinek o tym, jak przyjechał cyrk i jego właściciel okazał się złodziejem, przemytnikiem i mordercą. Albo o sekretnych znakach w starej latarni. Od lat pamiętam o tym serialu, który podobnie jak Łatek, Papirus, Wyspy Piratów ... są dla mnie symbolem dzieciństwa, Wnioskuję, że również oglądaliście te same kanały lata temu i może pomożecie mi odpowiedzieć na pytanie, jaki był to serial :) Z góry dziękuję za odpowiedź

rilla93

Kurczę, ja nic nie kojarze :p Może inni pomogą? :)

rilla93

Wydaje mi się że może chodzić o ten serial
http://www.filmweb.pl/serial/Ich+czworo+i+pies-1978-214968 :)

adult

Troszkę jest tego na YT. Niestety w oryginalnej, hiszpańskiej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones