PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 468
ocen
7,0 10 1 5468
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

nie mówię, że mi się nie podobał, mówię, że za dużo. można było z tego zrobić jeden albo dwa fajne i konkretne sezony a tymczasem każdej akcji towarzyszy reakcja i zamiast coś naprawiać wszystko się wali coraz bardziej. pomysł spoko, potencjał spory ale jak dla mnie po prostu zbyt rozciągnięty. ale chętnie bym się dowiedziała czy udało się powstrzymać zarazę i jak się zakończyła ta historia :)

ocenił(a) serial na 6
Iwusiak

Hehe ja też po 3cim stwierdziłem że nie pamiętam nic i nie wiem wgl o co chodzi i musiał bym zobaczyć to jeszcze raz żeby oglądanie 4tego sezonu miało sens. Ale stwierdziłem że jednak nie warto, Ci ciekawe podobną sytuację miałem z serialem DARK o podobnej tematyce. Kiedy nadszedł drugi sezon ja pamiętałem może z 10% z pierwszego. Ale się spiąłem zobaczyłem pierwszy raz jeszcze i tutaj akurat nie żałuję. Całkiem nowa perspektywa. Wiesz o rzeczach których nie powineneś wiedzeć a dzięki temu dostrzegasz nowe rzeczy o któreych wcześniej nie miałes/miałaś pojęcia. Także w temacie podróży w czasie Polecam se odpuścić 12 małp-serial ( gdyż film z Willisem jest sto razy lepszy od serialu dzięki swojej wspaniałej nieuniknionej pętli czasowej oraz roli Bradda Pitta) i obejrzeć DARK jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś ; ) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
mordarg

A z tego co widzę analizując Twoje oceny seriali chyba masz Netflixa a tam znajdziesz całe 2 sezony tego serialu. Bez ściemy jeśli chodzi o podróże w czasie to dzieło jest najlepszą rzeczą w kinematografii jaka powstała. Zaraz obok Powrotu do Przeszłości ale ta zamierzchła trylogia jest jednak komedią. Tutaj mamy konkretny wyciskający łzy i powodujący wypad szczeny na ziemię Dramat Fantastyczny ') Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones